Na Rock Show Vráble 2014 vystúpi aj Call Me Steve a Porta Inferi!

0
39
views

Rock Show Vráble 2014 sa už pomaly ale isto blíži a tak Vám prinášame ďalšie 2 mená, ktoré sa objavia na koncertnom pódiu. Prvou kapelou je slovenská kapela Call Me Steve, ktorú založil hudobník Laco Rychtárik.

3Du5.1614956_10201972598051613_1303772676_n_jpg

Laco spolupracoval a stále spolupracuje s mnohými hudobníkmi, ako sú: Miro Jaroš, Brano Kociov, Lina Mayer, C.KHiD (NY), Jimi Cimbala a ďalší. Od februára roku 2012 sa rozhodol vytvoriť svoj vlastný projekt Call Me Steve, v ktorom sa vrátil ku gitare a spevu. Vďaka tímu ľudí, ktorým dôveruje a spolupracuje Laco produkuje hudbu venovanú masám bez rozdielu veku.

Call Me Steve bol predurčený k úspechu v júni 2013, kedy sa zúčastnil na IX.Medzinárodnom festivale v Poľsku Rzeszów a stal sa víťazom z viac ako 100 hudobníkov z celej Európy. Po tomto úspechu sa Laco vrátil do nahrávacieho štúdia a pripravil liek pre chladné jesenné večery. Teraz si môžete vychutnať nádhernú, romantickú baladu Lilly.

Ďalšou potvrdenou kapelou je power metalová nakladačka z Čiech Porta Inferi. Energický a moderný power metal s prvkami elektroniky, symfónie, atmosféry, agresie a hlavne energie. Týmto sa vyznačuje kapela Porta Inferi, ktorá sa na Rock Show Vráble 2014 poriadne teší. Príďte si vychutnať ich muziku a show a nechajte sa vtiahnuť do brány pekiel!

PI2014

Hlavnou myšlienkou Rock Show je, aby sme inšpirovali našich mladých nádejných hudobníkov, dali im možnosť zahrať si pri dobrom zvukárovi, na veľkom pódiu, pred veľkým publikom, zároveň aby naši ľudia videli tých, ktorí raz možno budú slávni a my si budeme môcť povedať, videli sme ich už dávno, hrali u nás! Tento rok určite nebude inak!, prezradili organizátori festivalu Rock Show Vráble 2014, ktorý sa bude konať 9.8.2014 na starom ihrisku vo Vrábľoch.

Minuloročný program bol naozaj pestrý a nechýbali ani známe slovenské mená ako DESmod a Zoči Voči. V roku 2014 sa môžete tešiť ešte na ďalšie kapely, ktoré prezradíme už čoskoro! Lístky budú dostupné v sieti Ticketportal, MUSIC ZONE vstupenky a na predajných miestach.