Koncerty

Na Silvestrovskom námestí v Košiciach zahrá aj Kabát Revival!

Veľká hudobno-zábavná a tanečná rozlúčka so starým rokom 2012 a oslava príchodu nového roku 2013 v pompéznom revivalovom štýle pod názvom Revival Silvester sa uskutoční 31. decembra od 20:00 do 1:00 na Hlavnej ulici v Košiciach. V programe sa predsavia Abba Born Again, Kabát revival, Bon Jovi Revival, Sčamba, tanečný súbor Vánok – Veľké Kapušany, Dj Pepo a samozrejme nebude chýbať pyromuzikálny ohňostroj a mnoho ďalších prekvapení.


Mesto Košice po takmer 10 rokoch obnovuje tradíciu Detských Silvestrov. DEti sú srdečne pozývané na prvú obnovenú premiéru zábavného programu pre deti do priestorov Historickej radnice 31. decembra 2012 o 10.00 hodine. V bohatom programe účinkujú: Abba Born Again, Dorota Tóthová, Lilly Máničková, Richard Herrgott, herci Bábkového divadla Košice, kúzelník, DJ Pepo, D.S. štúdio Košice, deti SZUŠ Katky Sninskej a mnohí ďalší.

Kabát Revival

Ako každá hudobná skupina sme hrávali vlastné pesničky a kombinovali to rôznymi prebratými od iných interpretov Na koncertoch sme si všímali, že na pesničky od Kabátu sa zabáva najviac ľudí a tak sme si raz povedali (rok 2005), že tomu treba dať “formu”. Nacvičili sme viac Kabátov a vznikol Kabát revival. Potom bola pauza počas ktorej náš spevák Patrik Imre spieval v skupine Metalinda a keď odtiaľ odišiel, tak sme znova oprášili Kabát revival. Vystupujeme po celom Slovensku a Čechách. Ponúkame takmer dvojhodinovú show, v ktorej sú zahrnuté najväčšie hity. Naše vystúpenia máme spravené tak aby sa čo najviac podobali originál vystúpeniam Kabátu. To sa týka hudobného prevedenia, choreografie na pódiu a v neposlednom rade aj oblečenia.

Štýlové retro ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!