Koncerty

Na Tehelnom poli vystúpi Kabát, vstupenky už v predaji!

Nový štadión na Tehelnom poli ponúka okrem futbalových zápasov aj možnosti na organizovanie rôznych spoločenských a kultúrnych podujatí. Po skončení sezóny 2018/19 sa na Tehelnom poli uskutoční jedinečný koncert českej kapely KABÁT v rámci svojho „Po čertech velký turné“!

Skupina Kabát aktuálne oslavuje 30-ročné výročie účinkovanie v rovnakej a nezmenenej zostave. Guľaté narodeniny slávil Kabát doteraz výhradne v Prahe, po dlhých úvahách však prišlo k zmene a jedinečné tridsaťročné jubileum oslávi v hlavnom meste Slovenska. 

Koncert je na programe 5. júna 2019 na novom Tehelnom poli. Hosťami koncertu budú aj dve kultové slovenské kapely Iné Kafe Horkýže Slíže.

Doterajšie výročné koncerty sa uskutočni v pražskom Vypichu. „Vypich pre nás bol a navždy zostane nezabudnuteľným zážitkom. Skutočne sme si to užili, bol to pre nás splnený sen. Keď sme ako malí chalani pozerali na VHS kazetách koncerty veľkých svetových kapiel, chceli sme tiež zažiť niečo podobné. Vypich má svoje prednosti, ale aj nevýhody, priestor pre fanúšikov je tam veľmi úzky. Preto sme sa rozhodli pre zmenu. Jubilejný koncert k 30. výročiu kapely odohráme v Bratislave na novom štadióne na Tehelnom poli. Nesmierne sa tešíme, že vystúpime na tomto krásnom športovom stánku, a bude pre nás cťou predstaviť sa pred bratislavským publikom,“ hovorí kapela Kabát. 

V rámci turné sa uskutoční šesť koncertov – okrem Bratislavy aj v Prahe, Brne, Ostrave, Plzni a v Tepliciach. 

Fanúšikovia kapely Kabát si už teraz môžu zakúpiť vstupenky na koncert na Tehelnom poli. Vstupenky sú v predaji on-line a to výhradne prostredníctvom Ticketmedia.sk.

To Top