Hľadáte niečo konkrétne?

Zaujímavosti

Nadácia Tatry vyhlasuje súťaž o najlepšie talenty pre všetky deti zo Slovenska!

Naša nadácia bola založená za účelom podporovania a pomoci všetkým talentovaným deťom. Našim hlavným zámerom je aby deti aktívne využívali svoj voľný čas a boli vedené k rozvíjaniu ich záujmových činností. Zároveň sa im snažíme zabezpečiť na to všetky potrebné pomôcky a vytvoriť vyhovujúce prostredie.

1098543_252194261620191_2106071562_n

Súťaž o najlepšie talenty pre všetky deti zo Slovenska bude prebiehať v dvoch kategóriach a to spev a tanec. Prihlášky zasielajte na sutaz@nadaciatatry.sk a nezabudnite uviesť Vaše meno, priezvisko, vek, bydlisko, priložiť fotografiu a hlavne súťažné video s maximálnou dĺžkou 4 min.

Hlasovanie bude prebiehať na facebookovej stránke Nádácie Tatry  a najlepší z Vás budú odmenení vecnými cenami. Zaslaním prihlášky súhlasíte s uverejnením fotografie a súťažného videa na internete.

Reklama
Sima Martausová si po svadbe zmenila umelecké meno a predstavuje novú skladbu Slovo chlapa

Nadácia Tatry sa snaží predovšetkým pomáhať deťom a mládeži, ktoré nemajú dostatok financií. Snažíme sa im zabezpečiť všetky potrebné náležitosti aby sa mohli venovať tomu čo ich baví či už ide o podporu detí, ktoré sa chcu venovať športu, alebo tancu a spevu ale podporujeme aj deti, ktoré sa chcú vzdelávať a chceme im vytvoriť podmienky pre lepší život. Nadácia nezabudla ani na deti, ktoré ťažko skúša život a majú vážne zdravotné problémy, z ktorými sa im naša nadácia snaží pomáhať a zväčšovať im tak šancu na lepší život a lepšie životné podmienky.

Nadáciu Tatry podporujú aj ich patróni: speváčka Ivanna Bagová, Zuzana Haasová úspešná Slovenska herečka a speváčka, ktorá pokrstila svoj debutový album Namornícka… A najnovším podporovateľom nadacie sa stala Dominika Dadíková, moderátorka rannej Show ZOO na Európe 2.

Reklama
Na slovenskej hudobnej scéne sa objavil Francúz Mathieu Matissyah

Najčítanejšie články

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež: