Nahá Mirgová v klipe bojuje s predsudkami!

0
26
views

Speváčka Dominika Mirgová dnes predstavila svoj nový videoklip, ktorý na prvý pohľad šokuje. Okrem toho, že sa v ňom pred zrakmi diváka mení na nespoznanie, bojuje proti predsudkom a komplexom z nedokonalosti. Skladbou Labuť odkazuje všetkým, že sú výnimoční takí, akí sú.

„Pesnička je o tom, že sme všetci pekní, výnimoční, bez ohľadu na to, čo o nás hovoria iní. Označenia ako buzna, kripel, či štetka, pre vyzývavo oblečenú ženu, to sú presne tie predsudky, ktoré treba búrať,“ vysvetľuje mladá interpretka, ktorá sa v duchu posolstva piesne neváhala vyzliecť doslova z kože. „Myslím, že je tam niekoľko silných momentov, kedy ši človek uvedomí, že naozaj je dôležité byť sám sebou a nenechať sa ovplyvňovať inými. Každý z nás je iný, výnimočný,“ dodáva. Sama sa vraj najlepšie cíti nenalíčená v pohodlnom oblečení a presne tak aj v klipe skončí.

Napriek tomu, že pekné šperky a líčenie má rada, z retuše, ktorá sa v klipe objaví, má strach: „Nie som to ja. Rada sa pekne oblečiem, nalíčim, no móda zachádza priďaleko a vysiela mladým babám nesprávny odkaz o tom, že keď má niekto širšie boky, je to tá najväčšia katastrofa na svete,“ vysvetľuje. „Vnútorná krása je oveľa dôležitejšia, lebo vyžaruje navonok a presne o tom je aj videoklip a skladba Labuť. Kto si ho pozrie, pochopí,“ dodáva.

Skladbu Labuť má podobne, ako v prípade Mirgovej hitu Nová, na svedomí Miro Jaroš, ktorý interpretku vydáva vo svojom vlastnom vydavateľstve. Na videoklipe sa podieľal režisér Števo Lelovič, ktorý si spoluprácu s mladou speváčkou pochvaľuje.


Zdroj: Michal Šefčík

FOTO: Stanislava H. Hricová