Zaujímavosti

Najčítanejšie články a najvyhľadávanejší interpreti roku 2017!

Prinášame Vám najčítanejšie články a navyhľadávanejšie kapely a interpretov hudobného portálu MUSIC ZONE za rok 2017!

Americká thrashmetalová kapela Metallica hrala na Slovensku v roku 1993. Avšak ten koncert so sebou priniesol niekoľko faktov, po ktorých sa skupina vyjadrila asi takto : “Na Slovensko sa už nikdy nevrátime!” V roku 2017 ľudí najviac zaujímalo, prečo Metallica na Slovensko nechce prísť? Zistiť to môžete v článku: Kvôli tomuto už Metallica nikdy na Slovensko nepríde!

Skladba s názvom „Úplne najväčšia“ nepatrí medzi najslušnejšie, ale aj tak si ju budete spievať celý deň. Kapela Christmas si však môže gratulovať, pretože ich článok o tejto skladbe bol druhým najčítanejším článkom na hudobnom portáli MUSIC ZONE. Ak si teda chcete skladbu vypočuť klikajte sem: Pornoherečku Lady Dee (19) natočili v kabínke so slovenským rockerom!

Slovákom vŕtalo v hlave aj toto:  Viete, ktorý člen je v kapele najdôležitejší? Na túto otázku Vám odpovedia vedci! Vedecká štúdia zistila, ktorý nástroj v kapele vplýva na mozog človeka najviac a tým pádom sa stáva najdôležitejším nástrojom v kapele, pretože zaručí to, že poslucháč začne cítiť rytmus skladby. Týmto nástrojom je prekvapivo basgitara!

Chester Bennington sa rozhodol ukončiť svoj život obesením 20. júla 2017 v súkromnej rezidencii Palos Verdes Estates v Los Angeles. V poslednom období mal veľké problémy s depresiami a nedokázal sa zmieriť so smrťou svojho blízkeho priateľa Chrisa Cornella. Nie je teda žiadnym prekvapením, že v roku 2017 čitateľov zaujímalo aj toto: Skončí sa kariéra Linkin Park? Kapela zverejnila dojímavé video!

Najvyhľadávanejší interpreti a kapely na MUSIC ZONE v roku 2017!

  1. Rytmus
  2. Adam Ďurica
  3. Metallica
  4. Linkin Park
  5. Igor Belaj
  6. Bijouterrier
  7. Imagine Dragons
  8. Jimi Cimbala
  9. IMT Smile
  10. Emma Drobná

Ďakujeme Vám za priazeň v roku 2017 a prajeme všetko najlepšie v roku 2018!

To Top