Najhoršia vec akú som kedy počul: Miroslav Martin a Drahomíra Masaryková!

0
73
views

Sú dvaja a svoju hudobnú tvorbu myslia smrteľne vážne! Kto im povie čo i len jedno zlé slovo na ich hudbu a tvorbu je hneď nula, ktorá im závidí ich slávu a úspechy. Dámy a páni predstavujem Vám Duo  Miroslav Martin a Drahomíra Masaryková. Jeden český portál ich popísal takto: “Na slovensku vzniklo excentrické duo, ktoré sa naozaj vymyká úplne všetkým doposiaľ známym hudobným prúdom. Okrem originálnych kostýmov a celkovej produkcii, šokujú aj samotným spevom”

Pred pár dňami vyšiel Miroslavovi a Drahomíre podľa ich slov “letný hit” RUKY NAD HLAVOU 2013. Môžete si ho vypočuť na tomto youtube linku. Video som sem pridať nemohol, pretože si to pán Miroslav a pani Drahomíra zablokovali. Kto vie prečo? Samozrejme pod videom nehľadajte žiadne negatívne komentáre. Všetko si spravuje už spomínané  Duo, takže tam nájdete len samé pozitívne ohlasy, ktoré si tam píšu asi len oni sami.

Nad tým, že vo videu použili logo iného štúdia si moc hlavu nelámu a obhajujú sa tým, že za to nie sú zodpovedný. Celý komentár znie takto:  “Ospavedlňujeme sa hudobnému štúdiu J&P MASTERS STUDIO za zverejnenie jej mena v klipe.Lebo sme spolupracovali so štúdiom s takým istým názvom.Za logom menovanej firmy ktoré sa objavuje vo videoklipe nenesieme právne následky.Nakoľko chyba nenastala s našej strany.Za pochopenie Dakujeme : Miroslav Martin a Drahomíra Masaryková”.

 Miroslav Martin a Drahomíra Masaryková svoju “úspešnú” kariéru odštartovali skladbou Krajina zázrakov. Ako pri predošlej skladbe, tak aj pri tejto je samozrejme pridávanie zablokované, preto pripájam youtube link. Duo má samozrejme aj mnoho iných skladieb, ktoré však už nemám odvahu sem zavesiť 😀

mf_414803677_a08835376e676bd3d6376c9a1df0dd4c

Po vzhliadnutí dokonalej Promo fotky ste si určite toto úžasné Duo Miroslav Martin a Drahomíra Masaryková obľúbili tak ako ja. Určite si pozrite aj ich oficiálnu stránku. (Viac fotiek tu).

http://miroslav-a-drahomira-duo.webnode.sk/