Zaujímavosti

Najkrajšie zábery z Európy v jednom klipe? Toto musíš vidieť!

Skladba “Bariéry” prešla od roku 2014 dlhú cestu a hudobne je jej konečná podoba asi štvrtou verziou. 

Myšlienkou pesničky je práve prekonávanie pomyselných ale aj reálnych bariér, či už časových, priestorových alebo osobných. Preto sa kapela s finalizáciou nijak zvlášť neponáhľala, prekonávala časové bariéry, a nechávala voľný priebeh vzniku ako pesničky tak aj videoklipu.

Konečnú hudobnú podobu skladbe dal producent skupiny Willy Vean až v roku 2017, kedy do nej pribudli aj vokály Barbory Stašovej. Zábery do videoklipu členovia kapely nakrúcali príležitostne v rôznych mestách a miestach Európy od leta 2014 do leta 2018. Za zmienku určite stoja mestá ako Paríž, Benátky, Ravena, Praha, Krakow, Luzern či Záhreb. O postprodukciu klipu sa postarali chalani z Newill Media Agency.

“Bariéry sú pre nás istou srdcovkou pretože táto pesnička je s nami už 4 roky a za to obdobie sme ju hrávali na všetkých koncertoch, aj keď ju vlastne nikto nepoznal. Je to skladba o nás, o tom, že máme radi život a muziku. V klipe môžu diváci vidieť ako sme sa za 4 roky zmenili a môžu hádať, ktoré zábery sú najstaršie. Ďakujeme každému, kto nás v našej tvorbe podporuje a podporil, hudbu robíme z čírej lásky aj pre vás, preto sledujte hashtag #HUDBAZCIREJLASKY. Čaute.”

To Top