Najlacnejší festival v kraji trhá rekordy predaja. Beša Music Fest 2016 už o deň!

0
10
views

Festival Beša Music Fest 2016 má za svoje pôsobenie na pôde festivalov rekordné čísla v predpredaji lístkov! „Sme radi, že ľudia si uvedomujú, že vo svojom blízkom okolí nenájdu lepší a zároveň cenovo dostupnejší festival ako je Beša Music Fest 2016.

“Len spolu s fanúšikmi festivalu môžeme samotný festival robiť lepším.”: Vyjadrila sa agentúra TopLvLproduction, ktorá zastrešuje aj festival Rock Show Vráble 2016.

besa-fest

“Sme príjemne prekvapení, že 4. ročník festivalu Beša Music Fest má takú odozvdu. Tento rok sme v spolupráci s organizátorom Ľubošom Skačanom popracovali hlavne na reklamnej kampani, nasadili sme spoty do viacerých rádií, na billboardy, LED obrazovky, spravili sme zaujímavú grafiku, povenovali sa sociálnym sieťam a zrazu má festival väčšiu interaktivitu, ľudia sa bavia a hlavne tešia na zajtrajší deň. Čo teší aj nás.”

“Samozrejme hovoríme tu o predbežných číslach, počasie vyzerá byť sľubné, dážď ani búrky nie sú avizované a v konečnom dôsledku sa pri polooblačne ľudia aspoň tak neutopia vo svojom pote a na druhú stranu, keby bolo chadnejšie, je čím sa zahriať Kapely sa tešia, ľudia sa tešia, vyzerá to na riadnu párty, no samozrejme nekričíme ešte hop, počasie vie prekvapiť.”: Vyjadril sa za agentúru TopLvLproduction jeden z organizátorov Kristián Formel.

Vstup do stanového mestečka so vstupenkou je umožnený už dnes od 19:00. Avizujeme, že Horkýže Slíže zajtra hrajú od 19:40 do 20:40!

Na festivale vystúpia kapely:

Horkýže Slíže
MedialBanana
Helenine Oči
TheParanoid
NeverBack
Sanchez Amsterdam
CaliberX
Kýbel Mačiek
LM-Retro Band

Lístky sú dostupné na mieste za cenu 10€, alebo v predpredaji za 8€. Viac info na Facebooku.