Viac...

Najlepšie darčeky pre fanúšika Doctor Who!

Doctor Who je populárny britský sci-fi televízny seriál spoločnosti BBC. Opisuje dobrodružstvá záhadného cestovateľa v čase, predstavujúceho sa ako Doktor!

Seriál je zapísaný v Guinessovej knihe rekordov ako najdlhšie bežiaci sci-fi seriál na svete a je súčasťou modernej britskej kultúry. Briti považujú seriál, preslávený farbistými príbehmi a špeciálnymi efektmi, za kultový a v roku 2005 bol ocenený ako najlepší televízny seriál.

Prívesok v tvare Tardis z populárneho seriálu Doctor Who. Prívesok je kovový a výška je cca 3 cm. Retiazka je súčasťou balenia.

Prívesok Tardis nájdeš tu!

Vreckové hodinky s motívom symbolov z obľúbeného seriálu Doctor Who. Priemer hodiniek je 4,5cm a súčasťou je aj retiazka. Hodinky fungujú na batériu.

Hodinky Doctor Who nájdete tu!

Hrnček, ktorý nesmie chýbať na stole žiadneho fanúšika Pána času! Hrnček v tvare Tardis je keramický a veľmi kvalitne spracovaný.

Štýlový hrnček Tardis nájdeš tu!

Štýlová konvička na čaj v tvare Tardis zo seriálu Doctor Who. Skvele sa hodí ku keramickému hrnčeku Tardis!

Štýlovú konvičku na čaj Tardis nájdeš tu!

Rohožka pre fanúšikov Pána času s motívom legendárnej lode Tardis.

Rohožku nájdeš tu!

Zberateľské hodinky na motívy sci-fi seriálu britskej BBC Doctor Who. Súčasťou balenia je aj darčeková plechová krabička. Hodinky fungujú na batériu SR626SW. Oficiálne licencovaný produkt!

Hodinky Doctor Who nájdete tu!

Pekná modrá mikina pre fanúšikov sci-fi seriálu Doctor Who. Obliečte na seba policajnú búdku Tardis, aby každý vedel, že pre Vás nie je čas ani priestor žiadny problém.

Mikinu Tardis nájdeš tu!

Krásny štýlový budík v podobe policajnej búdky Tardis s projekciou na motívy kultového britského sci-fi seriálu Doctor Who. Tardis Vás prebudí zvukmi z Vašej obľúbenej série.

Štýlový budík Tardis nájdeš tu!

Kľúčenka v podobe policajnej búdky Tardis z kultového sci-fi seriálu Doctor Who. Kľúčenka je vybavená LED svietidlom.

Kľúčenku Tardis nájdeš tu! 

Originálny batoh v podobe Tardis z populárneho sci-fi seriálu Doctor Who. Batoh má nastavitelné popruhy a objem 17,8 l.

Štýlový batoh Tardis nájdeš tu!

To Top