Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Najlepšie darčeky pre fanúšika Doctor Who!

Doctor Who je populárny britský sci-fi televízny seriál spoločnosti BBC. Opisuje dobrodružstvá záhadného cestovateľa v čase, predstavujúceho sa ako Doktor!

Seriál je zapísaný v Guinessovej knihe rekordov ako najdlhšie bežiaci sci-fi seriál na svete a je súčasťou modernej britskej kultúry. Briti považujú seriál, preslávený farbistými príbehmi a špeciálnymi efektmi, za kultový a v roku 2005 bol ocenený ako najlepší televízny seriál.

Prívesok v tvare Tardis z populárneho seriálu Doctor Who. Prívesok je kovový a výška je cca 3 cm. Retiazka je súčasťou balenia.

Reklama

Prívesok Tardis nájdeš tu!

Vreckové hodinky s motívom symbolov z obľúbeného seriálu Doctor Who. Priemer hodiniek je 4,5cm a súčasťou je aj retiazka. Hodinky fungujú na batériu.

Hodinky Doctor Who nájdete tu!

Reklama

Hrnček, ktorý nesmie chýbať na stole žiadneho fanúšika Pána času! Hrnček v tvare Tardis je keramický a veľmi kvalitne spracovaný.

Štýlový hrnček Tardis nájdeš tu!

Štýlová konvička na čaj v tvare Tardis zo seriálu Doctor Who. Skvele sa hodí ku keramickému hrnčeku Tardis!

Reklama

Štýlovú konvičku na čaj Tardis nájdeš tu!

Rohožka pre fanúšikov Pána času s motívom legendárnej lode Tardis.

Rohožku nájdeš tu!

Reklama

Zberateľské hodinky na motívy sci-fi seriálu britskej BBC Doctor Who. Súčasťou balenia je aj darčeková plechová krabička. Hodinky fungujú na batériu SR626SW. Oficiálne licencovaný produkt!

Hodinky Doctor Who nájdete tu!

Pekná modrá mikina pre fanúšikov sci-fi seriálu Doctor Who. Obliečte na seba policajnú búdku Tardis, aby každý vedel, že pre Vás nie je čas ani priestor žiadny problém.

Reklama

Mikinu Tardis nájdeš tu!

Krásny štýlový budík v podobe policajnej búdky Tardis s projekciou na motívy kultového britského sci-fi seriálu Doctor Who. Tardis Vás prebudí zvukmi z Vašej obľúbenej série.

Štýlový budík Tardis nájdeš tu!

Reklama

Kľúčenka v podobe policajnej búdky Tardis z kultového sci-fi seriálu Doctor Who. Kľúčenka je vybavená LED svietidlom.

Kľúčenku Tardis nájdeš tu! 

Originálny batoh v podobe Tardis z populárneho sci-fi seriálu Doctor Who. Batoh má nastavitelné popruhy a objem 17,8 l.

Reklama

Štýlový batoh Tardis nájdeš tu!

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Koncerty

Festival Punkáči Deťom bol v roku 2020 náhle zrušený tri dni pred jeho otvorením. Finančné straty sa podarilo vykryť aj vďaka podpore darcov prostredníctvom...

Zaujímavosti

Skupina Maduar oslavuje v týchto dňoch 35. výročie svojho vzniku a pri tejto príležitosti vydáva unikátne USB v darčekovom balení s kompletnou tvorbou pod názvom MADUAR 35 – The...

Novinky zo sveta hudby

Český rockový hudobník Ondřej Hejma, líder skupiny Žlutý pes, oslávil minulý týždeň sedemdesiate narodeniny. Nadelil si k nim Dáreček. Sólový album speváka, skladateľa, textára a spisovateľa vyšiel...

Koncerty

Speváčka Katarína Koščová už tradične záver roka venuje vianočným koncertom, ktoré ale v súčasnosti musela kvôli aktuálnej epidemiologickej situácii výrazne obmedziť. Okrem niekoľkých komornejších...