Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Najlepšie darčeky pre fanúšika Harryho Pottera!

Harry James Potter je fiktívna postava a hlavný hrdina série fantasy kníh Harry Potter od anglickej spisovateľky J. K. Rowlingovej. V tejto knižnej sérii je dospievajúcim čarodejníkom a študuje na Rokfortskej strednej škole čarodejníckej!

Medzi čarodejníkmi je Harry Potter známou celebritou. Aj keď nikto nevie ako sa to stalo, bol jediným, kto prežil Voldemortov útok a kliatbu Avada Kedavra, a pritom Voldemorta ťažko zranil. Navyše bolo predpovedané, že Harry a Voldemort sú spojení – ani jeden nemôže žiť, kým je ten druhý nažive!

Z obrovského množstva produktov na internete sme pre Vás vybrali tie najlepšie. Ponorte sa do sveta Harryho Pottera a pozrite si skvelé magické darčeky, ktoré Vám tento čarodejnícky svet budú pripomínať!

Reklama

Táto sada je skvelým darčekom pre každého fanúšika Harryho Pottera. V balení nájdete zápisník Toma Riddla, do ktorého si môžete zapisovať svoje poznámky a nápady pomocou pera s neviditeľným atramentom. Kľúčenka v podobe kúzelníckej paličky s UV svetlom následne Vaše tajomstvo odhalí svetu.

Zápisník Toma Riddla nájdete tu!

Kovová kľúčenka v podobe slávnej lietajúcej metly Harryho Pottera, Nimbus 2000. Pozor, aby Vám kľúče neodleteli!

Reklama

Kľúčenku Nimbus 2000 nájdete tu!

Pánske elegantné triško s nápisom Ollivanders, obrázkom kúzelníckych paličiek a znakom Relikvie smrti, ktorú poznáte z filmu Harry Potter. Kvalitný strih a kvalita materiálov zaručujú pohodlné nosenie.

Tričko Ollivanders nájdete tu! 

Reklama

Rohožka s nápisom Ministry of Magic uvíta každú Vašu návštevu odkazom na úžasný svet Harry Pottera.

Rohožku Ministry of Magic nájdete tu!

Dámska peňaženka s obrázkom sovy, ktorá letí z dopisom do školy čarov a kúziel z príbehu o mladom čarodejníkovy Harry Potterovi.

Reklama

Dámsku peňaženku Hogwarts nájdete tu!

Tento originálne tvarovaný hrnček pripomína múdry klobúk, ktorý hral dôležitú úlohu vo filme Harry Potter. Neprinesie Vám zrejme žiadnu múdrosť, ale môže Vás inšpirovať pri popijaní Vášho obľúbeného nápoja.

Hrnček múdry klobúk nájdete tu!

Reklama

Pripomente si veľkolepý turnaj, v ktorom hral aj samotný Harry Potter. Pre všetkých fanúšikov Gryffindoru je tu darčeková sada obsahujúca tématický plechový hrnček a ponožky s nápisom v typických farbách.

Darčekovú sadu Gryffindor nájdete tu!

Kráska kabelka v bielej farbe s obrázkom sovy Hedvigy, ktorá patrí Harrymu Potterovi. Skrýva dostatočný priestor pre knihu, alebo kúzelnícku paličku.

Reklama

Kabelku Hedviga nájdete tu!

Štýlová pamiatka na domáceho škriatka Dobbyho. V sade nájdete čierny keramický hrnček s vyobrazením Dobbyho a napísom Free Dobby a bavlnené ponožky s detailným textom Dobby has no master, Dobby is a free elf!

Darčekovú sadu Dobby nájdete tu!

Reklama

Kvalitné papuče v štýle loga slávneho nástupišťa odkiaľ vychádza čarodejnícky expres v príbehoch Harry Potter. Oficiálne licencovaný produkt poteší určite každého fanúšika.

Papuče s logom nástupišťa nájdete tu!

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Koncerty

Festival Punkáči Deťom bol v roku 2020 náhle zrušený tri dni pred jeho otvorením. Finančné straty sa podarilo vykryť aj vďaka podpore darcov prostredníctvom...

Zaujímavosti

Skupina Maduar oslavuje v týchto dňoch 35. výročie svojho vzniku a pri tejto príležitosti vydáva unikátne USB v darčekovom balení s kompletnou tvorbou pod názvom MADUAR 35 – The...

Novinky zo sveta hudby

Český rockový hudobník Ondřej Hejma, líder skupiny Žlutý pes, oslávil minulý týždeň sedemdesiate narodeniny. Nadelil si k nim Dáreček. Sólový album speváka, skladateľa, textára a spisovateľa vyšiel...

Koncerty

Speváčka Katarína Koščová už tradične záver roka venuje vianočným koncertom, ktoré ale v súčasnosti musela kvôli aktuálnej epidemiologickej situácii výrazne obmedziť. Okrem niekoľkých komornejších...