Viac...

Najlepšie darčeky pre fanúšika Star Wars!

V roku 1977 vyšiel film Star Wars. Po ňom nasledovali dve pokračovania Impérium vracia úder v roku 1980 a Návrat Jediho v roku 1983. Tieto tri filmy tvoria tzv. pôvodnú trilógiu.

V rokoch 1999, 2002 a 2005 vyšla tzv. prequel trilógia. Tieto filmy rozprávajú udalosti deja pred Epizódou IV. Po akvizícii Lucasfilmu spoločnosťou The Walt Disney Company v roku 2012 za 4,06 miliardy dolárov bolo potvrdené, že bude nakrútená ďalšia trilógia. V rokoch 2015 a 2017 vyšli prvé dva filmy z tzv. sequel trilógie, ktorá sleduje udalosti po Epizóde VI, pričom tretí film bude mať premiéru v decembri 2019.

V roku 2008 vyšiel spin-off animovaný film Star Wars: Vojny klonov. V roku 2016 vyšiel film Rogue One, ktorý bol prvým zo série filmov doplňujúcich hlavnú filmovú sériu. Po ňom nasledoval v roku 2018 film Solo o mladom Han Solovi.

Okrem fantastických filmov sa v roku 1977 odštartovala aj Star Wars mánia, ktorá zahŕňa obrovské množstvo produktov na túto tématiku. Pripravili sme pre Vás zoznam najlepších darčekov, po ktorých túži každý fanúšik Star Wars!

Elektrický topinkovač v podobe Hviezdy smrti z filmovej sci-fi ságy Star Wars Vám umožní vďaka špeciálnym extra otvorom pripraviť rôzne chlebíky, vafle, muffiny a iné štýlové pečivo.

Topinkovač Hviezda smrti nájdete tu!

Zrejme každý fanúšik sníval o tom, ako sa raz preletí v X-wingu, najlepšej stíhačke Rebelov z filmu Star Wars. Vy si ju teraz môžete zložiť z 73 dieľov, ktoré boli vyrezané laserom a presne do seba zapadajú.

Drevennú stíhačku X-wing nájdete tu!

Vtipná rohožka s ikonickým varovaním “It´s a trap!“. Odteraz bude Váš domov strážiť Admirál Ackbar zo sveta Star Wars.

Rohožku “It´s a trap!” nájdete tu!

Kovový prívesok červeného svetelného meča Darth Vadera zo Star Wars. Nemusíte sa obávať, že Vás popáli, pretože slúži ako krásny dekoračný šperk.

Prívesok svetelného meča nájdete tu!

Bezdrôtový bluetooth reproduktor tvarovaný do helmy Stormtroopera z filmu Star Wars Sila sa prebúdza. Očakávajte kvalitný zvuk a prevedenie. Reproduktor v životnej veľkosti 1:1 a čerešničkou na torte je unikátne podsvietenie, ktoré doladí atmosféru.

Bluetooth reproduktor Stormtrooper nájdete tu!

Zápisník v pevnej väzbe na motívy hlavného záporáka Star Wars Darth Vadera a stíhačky TIE z filmovej ságy Star Wars. Je ideálnym sprievodcom pri zapisovaní Vašich temných poznámok.

Zápisník Darth Vader nájdete tu!

Pánska pyžamová súprava s krátkym rukávom z Vás urobí Chewbaccu z najnovšieho filmu Star Wars Han Solo.

Pyžamo Chewbacca nájdete tu!

Štýlová sada štyroch sklenených štamperlíkov s maskou imperiálneho vojaka Stormtroopera zo Star Wars. Nalejte si niečo dobré a pripite si na zdravie Impéria.

Sadu panákov nájdete tu!

Skvelá imidžová lampa v tvare imperiálnej stíhačky Tie z filmu Star Wars. Fantastický doplnok na Váš stôl.

Lampu Tie nájdete tu!

Bojujte temnou nocou a nájdite si cestu k temnej strane sily so štýlovou baterkou v tvare svetelného meča Darth Vadera zo Star Wars. Baterka vydáva zvuky ako svetelný meč.

Baterku svetelný meč Darth Vadera nájdete tu!

To Top