Správy

Najnovší GOLF le FLEUR* od Tylera, The Creatora a Converse

Tyler, The Creator je odvážny, je počuť, je iný, špeciálny a rok 2017 bol pre tohto umelca veľkým rokom. Bol prvý krát nominovaný na Grammy za svoje štvrté štúdiové album Flower Boy. Spolupracoval s Converse na sérii neočakávaných fresh kolekciách od kreatívneho poňatia One Staro po uvedenie vlastného modelu tenisky GOLF le FLEUR*!

Skočme do roku 2018, kde tento 26ročný rapper rozhodne nevykazuje žiadne známky toho, že by akokoľvek uberal na energii a kreativite, rovnako tak ako jeho nové GOLF le FLEUR*.

PRÍRODNÁ, ORGANICKÁ A VEGAN STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ, VYROBENÁ V NÓRSKU

Dnes Tyler, The Creator spoločne s Converse predstavuje veľmi očakávanú novú verziu GOLF le FLEUR*. Tylerova signature semišová teniska 2018 prichádza v troch odvážnych pastelových farbách – Geranium Pink, Bachelor Blue a Jade Lime. GOLF le FLEUR* budú dostupné v unisexových veľkostiach za cenu 100 EUR.

Kolekcia i naďalej zahŕňa oblečenie, ktoré je kolabom Converse Essentials a Tylerovej značky. Mikina French Terry Converse Essentials s GOLF le FLEUR* logom bude k zakúpeniu v štyroch farebných prevedeniach – Jade Lime, Peach Pearl, Clearwater Blue a Egret vo vybraných predajniach za cenu 90 EUR. Bavlnené Jersey Converse Essentials tričko prichádza vo farbe havajského oceánu, čierne, marhuľové a biele za 35 EUR.

Kolekcia GOLF le FLEUR* bude v predaji od 18. januára 2018 na converse.com, golfwang.com, v Centre Chodov v predajni Converse, vo Footshope (Praha, Bratislava) a vo Freshlabels.

Viac o aktuálnych kolekciách Conversehttp://www.conversecz.com .

To Top