Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Najväčší indoorový sviatok Drum and Bassu na Slovensku sa blíži!

Už v sobotu 23. novembra 2019 sa uskutoční slovenské vydanie zimného drum&bass festivalu Let It Roll on Tour Slovakia! Pri masívnom line-upe sa môžete tešiť na jedinečný stage design. Tentoraz do Refinery Gallery dorazí ústredný nafukovací 3D element priamo z main stage-u letného festivalu Let It Roll, ktorý má priemer cez 5 metrov, čím zaistí jedinečnú show a vizuálny zážitok! 

Na hlavnom stagi vystúpi legenda a jedna z najväčších hviezd drum and bassovej scény SUB FOCUS, ktorý sype jednu pecku za druhou. Autor certifikovanej hymny festivalov SOLAR SYSTEM, ktorú pozná každý fanúšik zlomených beatov, sa po 5.rokoch vracia späť do Bratislavy! 

Deň detí v Maríne: Za všetkých počas benefičného koncertu hovorili usmiate oči

Sekundovať mu bude jeden z najžhavejších projektov na britskej scéne ANNIX, ktorý zaujal svojím fresh zvukom divákov po celom svete! Taliansky projekt HALLUCINATOR, ktorého hudba je kombináciou tvrdého drum and bassu a death metalu. 

Reklama

Čerešničkou na torte bude vystúpenie nezameniteľného versus setu v podobe toho najlepšieho, čo ruská neurofunková scéna ponúka: TEDDY KILLERZ, GYDRA & MIZO! 

Samozrejme nebude chýbať kvalitný slovensko-český support v podobe Subtension b2b Kutlo, Bifidus Aktif b2b Suki, Kato, Beaty b2b Lady Su, Bion b2b Fezry, Funky b2b Geerca b2b Keeno feat. Šupo live scratch. 

Vonkajší stage sa bude niesť v rytme soulful, liquid & deep drum and bass v čele s jedným z najrešpektovanejších anglických projektov SpectraSoul, ktorý svojou precítenou tvorbou, hlbokým groovom, originalitou a silou rozhýbalo dancefloory po celom svete!  Supportovať ich bude Lixx, Svetlux, Particular Shades, Lion Dee, Swarowsky b2b Paplon, Sirius, Gesi b2b Disgustin Justin + Fifilip live drums. 

Reklama
Objatie tónov si podmanilo Levické hradné námestie

Ako už je na týchto halovkách zvykom, párty bude ozvučená jedným z najkvalitnejších sound systémov na elektronickú hudbu Funktion-One, samozrejme v kombinácii s prvotriednymi svetlami a vizualizáciami podčiarknutými “robotickými” LIR dekoráciami.

Čaká nás večer plný vizuálnych a hudobných zážitkov, preto si určite nenechajte ujsť túto príležitosť nastúpiť na materskú loď Let It Roll. 

Vstupenky na LET IT ROLL On tour Slovakia sú v predaji v sieti ticketportal alebo u partnerských predajcov a v kamenných obchodoch.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

13. ročník One Day Jazz Festivalu otvorí pre návštevníkov svoje brány už koncom júna. Počas pandémie sa jeho priority nemenia, no niektoré sa dostávajú...

Koncerty

Po dlhých mesiacoch čakania si, zdá sa, opäť užijeme hudbu tak, ako ju máme najradšej – naživo. Bratislavské koncertné leto odštartuje séria vystúpení slovenských...

Kapely

Legendárna bigbítová skupina The BUTTONS vydáva nový album. CD The  BUTTONS & Friends vznikalo 10 rokov a kapela si na neho pozvala hviezdnych hostí. Na...

Koncerty

„Všetky skladby sveta“ – to je názov dynamickej novinky od kultovej kapely INEKAFE! Vratko Rohoň a spol v nej opisujú ako, kedy a za akých okolností vznikajú...