Najväčší metalový festival na Slovensku prichádza do Zvolenskej Slatiny!

0
178
views

Dve rovnocenné obrie scény ponúknu za 4 dni takmer 40 vystúpení kapiel z hardrockovej a metalovej oblasti a je jasné že nikto sa nebude nudiť! Do varu všetkých fanúšikov metalu dostanú veličiny Amon Amarth a Epica, no nebudú chýbať ani ďalšie skvelé svetové a slovenské kapely. 

Amon Amarth, známi ako vikingovia metalu, poctivý heavymetal v podaní Edguy, Masterplan exHelloweeňáka ROLANDA GRAPOWA žijúceho vo Zvolenskej Slatine a v neposlednom rade svetové pojmy Epica či Rage. Alebo radšej väčšia temnota v podaní Dark Funeral a Gorgoroth, ktorí rozohrajú symbolickú bitku v blackmetalovom pekle? To je metalová smotánka, ktorú si tento rok budete môcť pozrieť na festiva More Than Fest.

Ako vysvetľuje organizátor festivalu Ján Poliak z agentúry EPG, festival je unikátny aj tým, že okrem absolútnej metalovej nakladačky sú stanovanie a parkovanie hneď vedľa areálu koncertov. Oboje sú zadarmo.

S rokom 2017 prichádzajú aj maximálne vylepšené služby (oplotenie celého areálu, osvetlenie stanovej osady, hygiena a podobne…) a sortiment jedál a piva (min.7 druhov, reálne až 10), takže budeme radi, ak festival navštívi čo najviac ľudí, aby sme každoročne mohli priniesť väčšie mená a tešiť sa z najkvalitnejšieho festivalu spolu s fanúšikmi.“

4 dni muziky prináša MTF po prvýkrát. Takmer 40 kapiel doplnia slovenské mladé aj zabehnuté kapely ako Tristana, Signum Regis, Aint, Ataraxia, Midnight Scream, Ravenclaw, Symfobia, Hiraxov Ramchat či Eufory.

Futbalové ihriská vo Zvolenskej Slatine otvoria svoje brány druhýkrát pre metalových fanúšikov od štvrtku 17. augusta do 20. augusta 2017. Stanovanie je povolené už v stredu 16. augusta popoludní. Usporiadajúca agentúra EPG sľubuje opäť veľký zážitok.