Viac...

Najväčšia hudobná výstava NAMN 2021 bola zrušená

NAMN show je pre hudobníkov najväčším sviatkom na svete. Výstava spája každý rok v januári stovky obchodníkov a hudobníkov a predstavuje nové produkty pre nasledujúce obdobie. Kvôli koronavírusu však bola NAMN show 2021 v Anaheime v Kalifornii zrušená.

Organizátori aj napriek zrušeniu výstavy doprajú fanúšikom aspoň online verziu, ktorá bude prebiehať na stránkach attend.believeinmusic.tv. Virtuálna prehliadka ponúkne všetkým účasníkom interaktívne trhovisko, na ktorom si budú môcť prezrieť hudobné nástroje, zosilovače a množstvo ďalších hudobných zariadení.

“Ak existuje nejaká spoločná vízia, je to tá, že ako globálna komunita veríme v hudbu. Veríme v budúcnosť hudby a v budúcnosť nášho priemyslu. V tento zlý čas sme sa spojili, aby sme podporili tvorcov hudby po celom svete.”: vyjadril sa CEO spoločnosti NAMM Joe Lamond.

Registrácia zatiaľ nie je otvorená, ale všetci, ktorí sa chcú prihlásiť tak môžu spraviť vyplnením formuláru. Organizátori následne budú každého záujemcu informovať e-mailom o začatí registrácie.

To Top