Koncerty

Najväčšia svetová show kapely Pink Floyd príde do Bratislavy!

Skladby z najpopulárnejšieho a najpredávanejšieho albumu Pink Floyd, The Dark Side of the Moon priváža najlepšia svetová show Pink Floyd – Brit Floyd. Nech sa páči: Wish You Were Here, Animals, The Wall and The Division Bell a oveľa viac vám predvedú v majstrovskom podaní členovia zoskupenia Brit Floyd!

Brit Floyd, najväčšia pocta Pink Floyd na svete, sa vracia na javisko v roku 2018 s veľmi špeciálnym pripomenutím 45. výročia kultového albumu The Dark Side of the Moon z roku 1973 od Pink Floyd. Turné sa uskutoční naozaj po celom svete / USA, NEMECKO, ANGLICKO, TALIANSKO, FÍNSKO, ŠVÉDSKO, CHORVÁTSKO, MAĎARSKO, ŠVAJČIARSKO…/ a 28.novembra zavíta aj na Slovensko na jediný koncert v NTC Bratislava.

Predalo sa viac ako 45 miliónov kópií a mnohí tento album považovali za najväčšie rockové album všetkých čias. Album The Dark Side of the Moon bolo ambicióznym majstrovským dielom, ktoré preddefinovalo samotnú tvorbu Pink Floyd a posunulo jeho členov k nesmrteľnosti.

Koncert Brit Floyd sa stal fenoménom, ktorý sa považuje za najväčší svetový hold jeho originálu – Pink Floyd. Vierohodne interpretovaná hudba s úžasnou svetelnou show, veľkou kruhovou obrazovkou plus pohyblivými svetlami, lasery, nafukovacie postavičky známe aj z pôvodných koncertov Pink Floyd dorazia aj na Slovensko. Brit Floyd je skvelým pripomenutím Pink Floyd z čias ich najväčšej slávy.

Brit Floyd je viac ako spomienka! Nenechajte si ujsť túto skvelú hudobno svetelnú show už 28.novembra v bratislavskom NTC! Vstupenky nájdete na Ticketportal.sk.

Obľúbené články: prejsť na môj zoznam
FavoriteLoadingUložiť do obľúbených

Štýlové retro ponožky
To Top