Koncerty

Najznámejšia bábková dvojica vyráža na jarné koncertné turné!

Populárna hudobná dvojica – malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko – vyrážajú na svoje jarné koncertné turné. Je nemožné pomýliť si ich s inými detskými speváckymi dvojicami – ide totiž o priateľské a farebné bábky! Pred rokom začínali so svojimi koncertami v bratislavských kaviarňach a o pár dní ich čaká koncertné turné s 12 zástavkami po celom Slovensku.

Spoločnosť dvom bábkam robí tím štyroch bábkohercov: dvaja vedú Haničku a Murka a dvaja sú v pozícii ich veľkých kamarátov – ako sprevádzajúci speváci a animátori. Vďaka tejto kombinácii je ich vystúpenie naozaj veľmi živé a pútavé: je kombináciou dynamického koncertu a divadelného vystúpenia. Koncert je určený hlavne deťom v škôlkarskom veku. 

Pesničkové klipy Haničku a Murka deti dobre poznajú aj z vysielania Detskej televízie RiK. Hanička a Murko však veľmi rýchlo prerazili aj na YouTub-e. Za krátku dobu dosiahli takmer 9 miliónov videní. 

Ak ich chcete vidieť koncertovať naživo, v marci a apríli budete mať príležitosť! Keďže prvé samostatné koncertné turné, ktoré absolvovali na jeseň 2018, malo veľký úspech, pripravili jeho pokračovanie. Tentokrát navštívia celé Slovensko. Prvé vystúpenie majú už túto nedeľu – 10. marca – v Čadci. Turné sa bude končiť na východnom Slovensku, kde na konci apríla odohrajú tri koncerty

Predstavenie trvá hodinu a spolu s deťmi si ho užijú aj rodičia. Navyše k zakúpenej vstupenke dostane každé dieťa ako darček Murkove čokoládové lízatko! Najvernejší fanúšikovia sa po koncerte môžu s Haničkou a Murom odfotiť a dokonca získať aj ich podpis na CD alebo DVD Pesničky pre škôlkarov, ktoré Hanička a Murko vydali. 

Ak chcete mať aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka, môžete ich sledovať na Facebooku a Instagrame (@hanickaamurko). Videá Haničky a Murka je možné vidieť na YouTube.

Vstupenky na turné nájdete tu.

Najznámejšia bábková dvojica vyráža na jarné koncertné turné!
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.