Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Najznámejšia bábková dvojica vyráža na jarné koncertné turné!

Populárna hudobná dvojica – malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko – vyrážajú na svoje jarné koncertné turné. Je nemožné pomýliť si ich s inými detskými speváckymi dvojicami – ide totiž o priateľské a farebné bábky! Pred rokom začínali so svojimi koncertami v bratislavských kaviarňach a o pár dní ich čaká koncertné turné s 12 zástavkami po celom Slovensku.

Spoločnosť dvom bábkam robí tím štyroch bábkohercov: dvaja vedú Haničku a Murka a dvaja sú v pozícii ich veľkých kamarátov – ako sprevádzajúci speváci a animátori. Vďaka tejto kombinácii je ich vystúpenie naozaj veľmi živé a pútavé: je kombináciou dynamického koncertu a divadelného vystúpenia. Koncert je určený hlavne deťom v škôlkarskom veku. 

Pesničkové klipy Haničku a Murka deti dobre poznajú aj z vysielania Detskej televízie RiK. Hanička a Murko však veľmi rýchlo prerazili aj na YouTub-e. Za krátku dobu dosiahli takmer 9 miliónov videní. 

Reklama

Ak ich chcete vidieť koncertovať naživo, v marci a apríli budete mať príležitosť! Keďže prvé samostatné koncertné turné, ktoré absolvovali na jeseň 2018, malo veľký úspech, pripravili jeho pokračovanie. Tentokrát navštívia celé Slovensko. Prvé vystúpenie majú už túto nedeľu – 10. marca – v Čadci. Turné sa bude končiť na východnom Slovensku, kde na konci apríla odohrajú tri koncerty. 

Predstavenie trvá hodinu a spolu s deťmi si ho užijú aj rodičia. Navyše k zakúpenej vstupenke dostane každé dieťa ako darček Murkove čokoládové lízatko! Najvernejší fanúšikovia sa po koncerte môžu s Haničkou a Murom odfotiť a dokonca získať aj ich podpis na CD alebo DVD Pesničky pre škôlkarov, ktoré Hanička a Murko vydali. 

Ak chcete mať aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka, môžete ich sledovať na Facebooku a Instagrame (@hanickaamurko). Videá Haničky a Murka je možné vidieť na YouTube.

Reklama

Vstupenky na turné nájdete tu.

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Kapely

Priaznivci jazzového AMC Tria budú mať možnosť vidieť túto formáciu počas leta na viacerých podujatiach. Hosťami niektorých vystúpení budú Ulf Wakenius a Peter Lipa. Na...

Koncerty

Kapele Peter Bič Project ide karta – čo skladba, to mega hit! Aj ich najnovšia pohodová pesnička Máj sa fanúšikom i hudobným redaktorom mimoriadne páči...

Koncerty

Štefan Štec a Fajta pripravujú program na letné turné, na ktoré ich fanúšikovia už netrpezlivo čakajú. Zaznejú hity  Urvala sia struna, Báči Jašov, Idu sobi...

Koncerty

Adam Ďurica v čase lockdownu všeličo pomenil. Postavil napríklad novú kapelu a tvoril. Z jeho aktuálneho singla Medzi nami je už rádiový hit a táto skladba, rovnako ako...