Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Naša Hudba bude UNPLUGGED v British Rock Stars

Už tento piatok vás v klube British Rock Stars čaká štvorica koncertov v štýle unplugged: vystúpia bratislavské zoskupenia Konečná Verzia, Verdikt Znie, Fruit Me Lite a sólo projekt Pat Gedeon. Gitaristi vymenia elekrické gitary za akustické, bubeníci palice za metličky a spevákom budete s ľahkosťou rozumieť. Akustický zvuk Vás dostanie bližšie k duši piesní týchto mladých umelcov a pripraví vám trošku iný zážitok.

Predstavme si účinkujúcich trochu bližšie:

Pat Gedeon

Sólo projekt bratislavského speváka, gitaristu a pesničkára známeho ako frontmana z kapiel tvrdšieho rázu ako Leave This Behind alebo Advertia. Jeho zvuk sa vyznačuje hlbokým zvukom baritónovej gitary a precíteným, pestrým vokálnym prejavom. Nedávno svojpomocne nahral a vydal akustické EP As Long As It Lasts a po koncertnej pauze sa vracia na pódium!

Pieseň Old Days:


https://www.facebook.com/patged

Konečná Verzia:

Mladá bratislavská štvorica, ktorá si svojou zmesou rocku, punku a trefných Slovenských textov získala už nejedného fanúšika. Ich koncerty sú nabité pozitívnou energiou a ich piesne sú nákazlivo chytlavé. Určite bude zaujímavé a neobvyklé počuť ich v štýle unplugged!

Pieseň V nohách mám jazz

https://www.facebook.com/konecnaverzia

Verdikt Znie:

Kapela hrajúca rock až semtam metal, ovplyvnená kapelami 90tych rokov ako sú Nirvana a Alice in Chains. Vystihujú ich úprimné slovenské texty a melódie s dôrazom na refrény. Sľubujú rytmické gitarové riffy v spojení so solídnimi bicími a naliehavým spevom. Určite vás nenechajú chladnými!

Pieseň Furt sa len sťažujem

https://www.facebook.com/verdiktznie

Fruit Me Lite:

Nové bratislavské zoskupenie na čele so speváčkou Dášou Rabbit ktorá svojim zamatovým a charizmatickým hlasom dokáže navodiť zimomriavky u nejedného diváka. Môžte sa tešiť na rytmickú zmesku funku, pop rocku a soulu, súhru zvuku akustických gitár a klávesov a ovocne-osviežujúce melódie!

Pieseň Shine

https://www.facebook.com/fruitmelite

Po koncertoch bude nasledovať OPEN MIC! Pódium a mikrofón bude otvorené každému kto si prinesie vlastný nástroj a bude mať chuť a odvahu zahrať svoje piesne. Dopredu sa môžte prihlásiť na openmicbrs@gmail.com.

Tešíme sa na vás už tento piatok! Začíname 20:00.

FB event: https://www.facebook.com/events/496249240471805/

Reklama
Reklama www.bedy.sk

Prečítajte si tiež:

Správy

Bez autorov o autoroch. Taký je návrh nového Mediálneho zákona, ktorý 7. októbra 2021 predložilo do medzirezortného pripomienkového konania Ministerstvo kultúry (MK SR). Návrh...

Zaujímavosti

For You predstavuje novú skladbu Best of Slovak pop 2000 – 2009 (Antológia III), ktorou sa na chvíľku prenesiete do začiatku storočia. „Chceli sme...

Kapely

Roman, Robo, Marek a Viktor z kapely Pell-Mell 59 predstavujú novinku zo svojej tvorby. Singel s názvom „Poď so mnou“ zverejnili chalani aj s...

Zaujímavosti

Po tom, čo sa podarilo prebojovať kapele FREYA priamo do finále pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad minulý rok, história sa opäť zopakovala. Žilinčanov totiž...

Reklama