Nejlepší kapela soutěže amatérských hudebníků WAYFARER. Líheň se objeví i na Masters of Rock!

0
3
views

Až na slovutný festival Masters of Rock se letos podívá jeden z finalistů největší středoevropské soutěže amatérských hudebníků Wayfarer. Líheň 2017. Hraje se však o mnohem více atraktivních vystoupení. A o postup do Velkého finále budou bojovat hudebníci i tento týden! 

Do soutěže se letos přihlásilo neuvěřitelných 948 hudebních skupin a první tři základní kola již mají vybraní soutěžící za sebou. Porota velmi těžce vybírala výsledných 72 skupin, které se nyní utkávají v základních kolech ve čtyřech moravských klubech a postupně se probojovávají do čtvrtfinále soutěže! Nejinak tomu bude tento týden – více o programu soutěže najdou zájemci na stránkách soutěže www.lihen.cz. Nicméně pro hudebníky není důležitá jen výhra atraktivních cen, včetně dovolené pro celou kapelu v italském letovisku Gargano, ale zejména místa, kam se budou moci podívat na koncertní pódia.

„I letos se nám podařilo dohodnout se na prostoru pro naše nejlepší kapely s řadou festivalů a samozřejmě plánujeme i tradiční celoroční spolupráci s finalisty na akcích, které jako agentura pořádáme pro naše klienty. Z těch zásadních vystoupení na známých akcích můžeme slíbit například jmenovaný Masters of Rock, Slezskoostravský Rockfest, Festival v ulicích, největší pivní akce v regionu Radegast den, či 3artfestival,“ přiblížil Marek Slonina z havířovské Viking agency, ředitel soutěže Wayfarer. Líheň 2017.

Letos navíc pořadatelé připravili možnost soutěžit nejen pro hudebníky, ale i jejich fanoušky a fanoušky hudby vůbec. „Na našem FB profilu a webu soutěže najdou fanoušci možnost soutěžit o atraktivní ceny partnerů a rovněž jsme pro ně připravili soutěž PRIMrock přímo v klubech. Zde tipují vítěze každého koncertu a jeden ze správně tipujících si z večera odnáší nejen hudební zážitek, ale i dárek z produkce Prim Steel,“ dodává Slonina a zve na další kola, která jsou včetně Velkého finále vždy pořádána pro návštěvníky bez vstupného.