Nemáš kapelu? S ACPADom ju ani nebudeš potrebovať!

0
7
views

Počuli ste už o projekte ACPAD, ktorým sa teraz na stránke Kickstarter uchádza nemecká spoločnosť o podporu medzi muzikantmi? 

maxresdefault

Myšlienka MIDI bezdrôtového zariadenia ACPAD sa zrodila v hlave berlínskeho hudobníka Robina Sukrosa už v roku 2009. Ten potreboval zariadenie, ktoré by spojilo jeho lásku k elektronickej a akustickej hudbe do jedného celku. Na ACPADe nájdete niekoľko funkčných tlačidiel pre nastavenie zvuku, ktorými môžete meniť rôzne nastavenia a frekvenčné rozsahy.

ACPAD sa dá na gitaru nainštalovať v priebehu niekoľkých sekúnd. Nebudete potrebovať žiadne skrutky ani špeciálne náradie. Tento controller stačí na gitaru jemne nalepiť a vďaka jemu povrchu ho môžete zas dať kedykoľvek dole. Pomocou priloženého softvéru môžete každému touchpadu navoliť rôzne zvuky a hudobné nástroje a tak gitaru premeniť na celú kapelu.

Celé zariadenie sa napája pomocou batérií a môžete ho prepojiť so svojim smartfónom alebo tabletom, či už pod operačným systémom android alebo IOS. Zariadenie stojí približne 249 eur!