Koncerty

Nemecká House & Melodic Techno DJka mieri do Bratislavy

V stredu 28.Augusta (deň po štátnom sviatku) sa na Levity v Bratislave predstaví Nemecká House & Melodic Techno DJka a producentka Magdalena, členka jedného z najvplyvnejších tanečných labelov na svete Diynamic Music.


Svoj sound, ktorý pravidelne predvádza na najväčších svetových fórach ako Tomorrowland Festival, Sound of Tulum, Ibiza či Diynamic Outdoor a mnohých ďalších, si teraz budete môcť užiť aj v domácom prostredí, a to v novootvorených priestoroch Edison Parku so špičkovým ozvučením a profesionálnym servisom. Spolu s Magdalenou sa 28.8. predstavia aj Art Inside, Bizzare, Emtydee a DJka SJ Yellow.

Magdalena začala vnímať elektronickú hudbu už vo svojich 15-tich rokoch, kedy ju jej starší brat vzal po prvýkrát na klubovú akciu. Ako dieťa bola ovplyvnená najmä Juhoslovanským folklórom no neskôr ako tínedžerka žijúca v Hamburgu objavovala najmä elektronickú hudbu. Postupom času bol Hamburg viac a viac známy rozkvetom melodického Housu a Techna.

Práve v tomto období a v tejto atmosfére založil Solomun a Adriano Trolio label Diynamic Music, v ktorom hrala Magdalena od začiatku dôležitú rolu. Spoločne si splnili sen a otvorili si vlastný klub EGO v ktorom mala Magdalena na starosť manažment, booking interpretov a neskôr sa stala aj rezidentnou DJkou.

V tomto procese sa naučila všetko o tom ako má vyzerať kvalitný event a techniky mixovania sa učila sa od svetovej elity. EGO mal obrovský úspech no v roku 2014 ho z dôvodu čoraz väčšej expanzie Diynamicu a záväzkov k labelu museli nadobro zatvoriť.


V nasledujúcom roku sa dopyt po jej hraní zvyšoval od vystúpenia k vystúpeniu počnúc hraniami v najznámejších kluboch po celom svete pod hlavičkou Diynamicu a jej dobrej priateľky Anji Schnieder (Mobilee), ktorá ju postrčila do toho aby sa DJ-ingu venovala naplno.

Ďalšou výzvou v jej kariére bola produkcia. V roku 2016 vydala svoj prvý track ‘Should I Stay’ na kompilácii 10 Years Diynamic Anniversary a v roku 2017 vydala svoje prvé EP ‘Morphosfalter’ na Leen Music.

Postupom času vydala niekoľko remixov, z ktorých môžeme za najznámejší považovať Mobyho ‘Why Does My Heart Feel So Bad‘. Jej prvé Ep ‘Elementum’ na Diynamicu vyšlo v roku 2018.

Najznámejší track z tohto EP ‘Mountains of Es Cubells’ za zapísal medzi poslucháčmi po odvysielaní jej show na Ibiza Sonica a Magdalena bola pripravená na svoju prvú rezidenčnú noc “SHADOWS” v Blue Marlin Ibiza, kde sa po jej boku predstavili mená ako Solomun, Anja Schnieder, Eagles & Butterflies, La Fleur, Oliver Huntemann, Rodriguez Jr. a mnoho mnoho ďalších.


V roku 2019 Magdalena expanduje so svojim konceptom party “SHADOWS” aj do iných krajín, počnúc Tulumom v Mexiku a ďalšími krajinami v Európe.

V apríli roku 2018 táto dídžejka vypredala party DARK ROOM v Martine a tým pádom sa 28. augusta predstaví na Slovensku už po druhýkrát.

  Štýlové dizajnové ponožky
To Top
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Váš nákup Položka odstránená. Späť
  • Žiadne produkty v košíku.