Koncerty

Nenechajte si ujsť najväčší online koncert kapely Konflikt na Dunaji!

Slovenská punková legenda Konflikt odohrá už v piatok 1. mája 2020 exkluzívny online koncert, ktorý bude prvým za 30 rokov ich pôsobenia na hudobnej scéne. Kapela tento rok oslavuje svoje okrúhle jubileum a kvôli koronavírusu museli všetky koncerty zrušiť alebo preložiť. Online koncertom chce Konflikt zostať v spojení so svojimi fanúšikmi.

“Bude to prvý live stream v histórií kapely, keďže turné ako aj festivaly sú zakázané. Som punkový dinosaurus, ja sa do týchto internetových, moderných veci  nerozumiem, v živote som si ani nestiahol mp3, alebo som si ani nenapálil CD, našťastie máme kamošov z Clubstream.sk, ktorí sa postarajú o tento stream a takto aspoň virtuálne zahráme.”: hovorí spevák Jury.

“Dali sme dokopy najlepšie slovenské rockové kluby, festivaly a webstránky, ktoré tiež budú vysielať náš Konflikt-Korona-Koncert a zato im veľmi  ĎAKUJEME! Tak isto ďakujeme každému, kto nás a ľudí z realizačného tímu v týchto ťažkých časoch podporí ľubovoľnou peňažnou čiastkou! Bez vašej podpory by to nešlo”: dopĺňa frontman kapely Konflikt Jury.

Kapela Konflikt sa pridáva k rade umelcov, ktorí v čase opatrení kvôli koronavírusu potešili svojich fanúšikov aspoň takýmto online koncertom. Koncert bude vysielaný na oficiálnej Facebook stránke kapely Konflikt a budete si ho môcť pozrieť aj priamo na stránkach hudobného portálu music ZONE a ďalších médií, klubov a festivalov.

“Odkazujem punkáčom, metalistom, rockerom, že my sme tu už 30 rokov a dúfame, že ešte dlho budeme a nejaký Korona nás tak ľahko nezlomí, lebo Punk´s not dead!”: dodáva na záver Jury.

To Top