Nenechajte si ujsť prvý ročník Country festu pre celú rodinu v Jaslovských Bohuniciach!

0
2
views

Obec Jaslovské Bohunice, okres Trnava, organizuje v rámci kultúrneho leta prvý ročník hudobného festivalu Countryfest Bohunice. Uskutoční sa v priestoroch prírodného amfiteátra v dňoch 29.-30.7. 2016.

Festival je zameraný na hudobné žánre country, folk, bluegrass a akustickú hudbu, s viacerými sprievodnými podujatiami. Jadro tvorí kvalitný medzinárodne ladený hudobný program, kde medzi množstvom domácich skupín vystúpi napr. Čechomor, či František Nedvěd, Pavol Hammel.  Slniečko, Bukasový masív,Michal Tučný Revival ako i americké hviezdy Willie Jones Band a Westwend.

Countryfest Bohunice je festivalom pre celú rodinu a tomu zodpovedajú aj sprievodné podujatia – od nafukovacieho hradu pre deti, cez ródeo na elektrickom býkovi určeného aj dospelým, turnj vo vodnom futbale až po indiánsku výpravu pre všetkých.

Akcia sa uskutoční v amfiteátri vo veľkom parku obce Jaslovské Bohunice, v blízkosti rybníka. K dispozícií bude priestor pre kempovanie a iné voľno časové aktivity. Všetky bližšie informácie o možnostiach ubytovania, ako aj detailnejšie popísaný program a organizačné pokyny nájdete na oficiálnej stránke festivalu – www.countryfestbohunice.sk. Lístky je možné zakúpiť v sieti Ticket Portal.  https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=21989.