Nenechte si ujít největší taneční elektronický festival ve střední Evropě Beats for love!

0
1
views

Beats for love je největší taneční elektronický festival ve střední Evropě. Koná se v prostředí industriál parku Dolních Vítkovic v Ostravě v dnech 30. 6. – 2. 7. 2016 na ploche 100 000 m2 kde bude postaveno 13 scén. Uslišíte hudební styly Psytrance, Hardstyle & Hard Core. Dále pak Electroswing, Breakbeat, Urban, Reggae 2 Jungle, Techno, House, EDM & Trance a Drum and Bass.

Branou festivalu prošlo minulej rok přes 42 000 návštěvníků, kteří si přišli užít tance a hudby. Festival Beats for Love letos uskuteční již po čtvrté. Na 13 pódiích se představí hned několik světových jmen. Přicestuje celosvětově velmi populární a oblíbený projekt Sigma z Velké Británie, Angerfist z Holandska, kde vyprodává halové akce pro desítky tisíc lidí a patří mezi TOP 50 DJů planety. Dorazí také Mark Knight, jež je považován za nejlepšího house DJ světa či Mike Candys, který se několik let po sobě umísťuje v TOP 100 nejlepší světových DJů.

Chybět nebude ani Beardyman, který je pro změnu nejlepší beatboxer na světě a nejznámějším zástupcem tvrdého drum and bassu bude SPOR, který při oznámení zaznamenal obrovský ohlas u našich fanoušků. Ze zahraničných men isto stojí za zmínku i anglický producent AUDIO, či Nemecký pr oducent Eskei83 Z československých zástupců vystoupí například čerstvá držitelka ceny Anděl Klara. (Klára Výtisková), slovenský rapper Majk Spirit, česká kapela Prago Union, Vladimír518, Ektor či další slovenský rapper Pil C.

Na návštěvníky bude samozřejmě kromě skvělého hudebního programu čekat i obrovský doprovodný program. Těšit se mohou na spoustu aktivit, které je zabaví jak přes den, tak v nočních hodinách. V areálu se bude nacházet spousta odpočinkových a zábavných zón. Aktuální cena vstupenky na celý festival je pouhých 300,- a to stejně jako každý rok zaručuje perfektní třídenní zábavu za velmi nízké a tím pádem přijatelné vstupné.