Hľadáte niečo konkrétne?

Koncerty

Nerieš a The Paranoid rozbili kluby a fanúšikom priniesli úžasnú show. Tento víkend pokračujú ďalej! (ROZHOVOR)

Spojenie dvoch žánrov, dvoch fanúšikovských základní a dvoch samostatných úspešných projektov. Presne to prináša klubové turné raperov NERIEŠ a metalovej skupiny THE PARANOID.

Chalani majú za sebou vypredaný koncert v Žiline a plný bratislavský Babylon. My sme tam boli s nimi a okrem fotiek, či videa Vám v tomto článku prinášame aj rozhovor s Matejom Strakom, Romanom Birkušom, či Patrikom Sýkorom.

Ešte pred samotným rozhovorom si pozri toto videjko, na ktorom uvidíš ako vyzerala ich show na najväčšej zastávke tour – v bratislavskom Babylone. Aby si vediel o čom budeme kecať a nech nám veríš, že nepreháňame!

Reklama

– Ako sa ti páčil prvý víkend? Ako si to užívali ľudia?

MATEJ: Pre mňa osobne mali tieto koncerty silnú energiu – silnešiu ako keď hrávame sami, takže ja si to veľmi užívam. Čo sa týka ľudí, tak sa bavili tak, že tam museli niektorí aj poodpadávať. A pogovačka v Babylone? Tá ma rozkopala najviac. To bolo fakt super.

Reklama

ROMAN:Prvý víkend v rámci tour bol strašne šialený. Hneď prvý koncert bol vypredaný v Žiline a Bratislava bola tiež natrieskaná. Z mojej strany – bol som trochu nervózny – lebo som ešte nespieval naživo naše pesničky úplné sám.  Ale myslím, že to dopadlo celkom fajn a fanúšikovia boli neskutoční, bavili sa a spievali s nami.

PATRIK: Bolo to neskutočné. Nečakali sme až takú dobrú odozvu na celý tento projekt. Ľudia ukázali, že sa vedia baviť, tak sme zvedaví, ako to vedia aj v Nitre, Košiciach, či Trenčíne.

– Dostali ste feedback aj od fanúšikov druhej kapely:

Reklama

MATEJ: Najväčší feedback od fanúšikov The Paranoid sme dostávali priamo na mieste. Dokonca veľa z nich počúvalo nás aj ich, čo ma veľmi teší.

ROMAN: Bol som veľmi prekvapený, keď som videl spievať ľudí v ANIMAL tričkách naše songy a zase naopak. To malo pre mňa silnú emóciu, lebo ľudia si to prišli užiť a vôbec neriešili, či je to hiphop alebo rock. Proste sa bavili na hudbu všeobecne a to sa mi páči.

– Čo na koncert v Babylone hovorili vaši hostia?

Reklama

MATEJ: Nebudeme si klamať – Dame so Strapom z toho boli nadšení. Obaja sú fanúšikmi živých kapiel, takže podla mna si to užili minimálne tak, ako my a boli radi z reakcie ľudí.

– Prečo by mali prísť ľudia tento víkend do Košíc a Nitry (a do Trenčína samozrejme…)?

ROMAN: Na tento víkend sa mega teším lebo budeme hrať aj doma v Nitre. Teda najskôr piatok v Košiciach, potom tam spíme (takže s chalanmi si asi dáme nejaké pivko po koncerte…) a potom na druhý deň máme spomínanú domácu Nitru. Tak sa veľmi teším, lebo Pekáreň asi zrovnáme so zemou.

Reklama

A prečo? Myslím si, že by si mali ľudia prísť pozrieť toto spojenie, lebo je to fakt neskutočná energia a už sa to asi nebude opakovať. TOTO TURNÉ JE JEDINEČNÉ.

FOTKY ZO ŽILINY NÁJDEŠ TU (KLIKNI NA FOTKU):

BRATISLAVSKÝ BABYLON ZAS TU (KLIKNI NA FOTKU):

Reklama

Ak chceš aj ty zažiť takúto show a atmosféru, kupuj lístky na predpredaj.sk a dobehni. Nezabúdaj, že na koncerty sa dá kúpiť aj VIP lístok, ktorý zahŕňa aj stretnutie so všetkými členmi tejto namakanej crew.

A MÁME PRE TEBA AJ BONUS OD NÁŠHO FOTOGRAFA (STAČÍ KLIKNÚŤ):

Reklama
Reklama www.bedy.sk
Reklama

Prečítajte si tiež:

Kapely

Nový album kapely Horkýže Slíže Alibaba a 40 krátkych songov 2 sa oficiálne poleje alkoholom 14. septembra v známom nitrianskom hudobnom klube Music a...

Koncerty

Začiatkom septembra sa na dvoch pódiách predstavia spolu dve legendy československej hudby. Rocková legenda Olympic a country legenda Ivan Mládek prichádzajú do Zvolenskej Slatiny a do...

Kapely

Multiinštrumentálny interpret, spevák a skladateľ Martin Bilička vystupujúci pod projektom Dobre Už Bolo predstavuje svoj najdynamickejší singel Samotár. Novinke vdýchol aj vizuál umocňujúci text skladby,...

Kapely

„Starý Desmod je späť,“ aj takto zneli odozvy publika v Nitre, kde skupina DESMOD & Robo Šimko odohrala svoj prvý verejný koncert v novej zostave, v ktorej spieva Robo Šimko....