Koncerty

Nerieš a The Paranoid rozbili kluby a fanúšikom priniesli úžasnú show. Tento víkend pokračujú ďalej! (ROZHOVOR)

Spojenie dvoch žánrov, dvoch fanúšikovských základní a dvoch samostatných úspešných projektov. Presne to prináša klubové turné raperov NERIEŠ a metalovej skupiny THE PARANOID.

Chalani majú za sebou vypredaný koncert v Žiline a plný bratislavský Babylon. My sme tam boli s nimi a okrem fotiek, či videa Vám v tomto článku prinášame aj rozhovor s Matejom Strakom, Romanom Birkušom, či Patrikom Sýkorom.

Ešte pred samotným rozhovorom si pozri toto videjko, na ktorom uvidíš ako vyzerala ich show na najväčšej zastávke tour – v bratislavskom Babylone. Aby si vediel o čom budeme kecať a nech nám veríš, že nepreháňame!

– Ako sa ti páčil prvý víkend? Ako si to užívali ľudia?

MATEJ: Pre mňa osobne mali tieto koncerty silnú energiu – silnešiu ako keď hrávame sami, takže ja si to veľmi užívam. Čo sa týka ľudí, tak sa bavili tak, že tam museli niektorí aj poodpadávať. A pogovačka v Babylone? Tá ma rozkopala najviac. To bolo fakt super.

ROMAN:Prvý víkend v rámci tour bol strašne šialený. Hneď prvý koncert bol vypredaný v Žiline a Bratislava bola tiež natrieskaná. Z mojej strany – bol som trochu nervózny – lebo som ešte nespieval naživo naše pesničky úplné sám.  Ale myslím, že to dopadlo celkom fajn a fanúšikovia boli neskutoční, bavili sa a spievali s nami.

PATRIK: Bolo to neskutočné. Nečakali sme až takú dobrú odozvu na celý tento projekt. Ľudia ukázali, že sa vedia baviť, tak sme zvedaví, ako to vedia aj v Nitre, Košiciach, či Trenčíne.

– Dostali ste feedback aj od fanúšikov druhej kapely:

MATEJ: Najväčší feedback od fanúšikov The Paranoid sme dostávali priamo na mieste. Dokonca veľa z nich počúvalo nás aj ich, čo ma veľmi teší.

ROMAN: Bol som veľmi prekvapený, keď som videl spievať ľudí v ANIMAL tričkách naše songy a zase naopak. To malo pre mňa silnú emóciu, lebo ľudia si to prišli užiť a vôbec neriešili, či je to hiphop alebo rock. Proste sa bavili na hudbu všeobecne a to sa mi páči.

– Čo na koncert v Babylone hovorili vaši hostia?

MATEJ: Nebudeme si klamať – Dame so Strapom z toho boli nadšení. Obaja sú fanúšikmi živých kapiel, takže podla mna si to užili minimálne tak, ako my a boli radi z reakcie ľudí.

– Prečo by mali prísť ľudia tento víkend do Košíc a Nitry (a do Trenčína samozrejme…)?

ROMAN: Na tento víkend sa mega teším lebo budeme hrať aj doma v Nitre. Teda najskôr piatok v Košiciach, potom tam spíme (takže s chalanmi si asi dáme nejaké pivko po koncerte…) a potom na druhý deň máme spomínanú domácu Nitru. Tak sa veľmi teším, lebo Pekáreň asi zrovnáme so zemou.

A prečo? Myslím si, že by si mali ľudia prísť pozrieť toto spojenie, lebo je to fakt neskutočná energia a už sa to asi nebude opakovať. TOTO TURNÉ JE JEDINEČNÉ.

FOTKY ZO ŽILINY NÁJDEŠ TU (KLIKNI NA FOTKU):

BRATISLAVSKÝ BABYLON ZAS TU (KLIKNI NA FOTKU):

Ak chceš aj ty zažiť takúto show a atmosféru, kupuj lístky na predpredaj.sk a dobehni. Nezabúdaj, že na koncerty sa dá kúpiť aj VIP lístok, ktorý zahŕňa aj stretnutie so všetkými členmi tejto namakanej crew.

A MÁME PRE TEBA AJ BONUS OD NÁŠHO FOTOGRAFA (STAČÍ KLIKNÚŤ):

To Top