Anka Repková prichádza so svojou ódou na Jar, ktorá má potenciál titulnej skladby k rozprávke

Anka Repková prichádza so svojou ódou na Jar, ktorá má potenciál titulnej skladby k rozprávke

Slovenská speváčka Anka Repková iba pred pár dňami zverejnila svoje lyrics video ku skladbe Jarná, ktorá sa objavila na albume Som pravdivá. anka Repková spieva zo srdca, čo potvrdzuje aj v skladbe Jarná, ktorú môžeme považovať za ódu na Jar.

V skladbe sa stretáva jemnosť a sila a pri jej počúvaní sa nejeden poslucháč prenesie do rozprávkového sveta, ktorý speváčka so svojim prejavom vytvorila. Ku skladbe mal vzniknúť aj videoklip, ale Anka sa nakoniec rozhodla úplne inak.

Videoklip k Jarnej som nakrútila už pred rokom. Prevažnú časť sme robili na zelenej ploche. Počas postprodukcie sme však zistili, že sme si vybrali veľmi náročný spôsob realizácie videa a nie všetko sa nám darí spracovať tak, ako sme si predstavovali. Dlho som váhala, čo spraviť s vytvoreným materiálom. Nakoniec som sa rozhodla, že ho nezverejním. Pocit z nedokončenej práce mi však stále ležal na srdci.” Hovorí speváčka.

 “Tak ako pri písaní piesne, aj pri tvorbe nového videa ma inšpirovala príroda. Počas jednej túry v lese, som dostala nápad, že to spravím naopak. Namiesto veľkolepého klipu, ktorý som v predstavách videla predtým, nakrútim úplne jednoduché lyric video v reálnom prostredí.” dodáva Anka Repková.

Za necelý mesiac od zrodenia nápadu tak speváčka vydala celkom nové video. Nič v ňom nepodsúva. Necháva diváka, aby sa zasníval, nechal sa viesť piesňou a svojimi vlastnými predstavami.

To Top