/www/m/u/u103571/public_html/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 12
">
Warning: Undefined array key 0 in /www/m/u/u103571/public_html/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 12

Warning: Attempt to read property "cat_name" on null in /www/m/u/u103571/public_html/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 12

Bude mať film Bohemian Rhapsody pokračovanie? Brian May prezradil detaily

Gitarista kapely Queen Brian May počas rozhovoru pre Rolling Stone diskutoval aj na tému filmu Bohemian Rhapsody. Padla aj otázka, či si vie predstaviť pokračovanie.

Film Bohemian Rhapsody bol uvedený do kín v októbri 2018 a okamžite sa stal hitom na celom svete. Film je oslavou rockovej kapely Queen a ich frontmana Freddieho Mercuryho, ktorý sa vďaka svojej tvorbe a životnému štýlu stal jedným z najvýraznejších umelcov na svete.

“Nemyslite si, že sme o tom nepremýšľali. Hovorili sme o tom s celou kapelou. Myslíme si však, že momentálne nie. Veci by sa v budúcnosti mohli zmieniť, ale momentálne by to bolo ťažké.”: vyjadril sa k pokračovaniu Bohemian Rhapsody gitarista Brian May.

Akékoľvek ďalšie pokračovanie filmu by sa pravdepodobne zameralo na posledné roky Freddieho Mercuryho. “Počas našej kariéry sa udialo milión vecí, ktoré sme vo filme ukázať nemohli. Aj tak si však nemyslím, že by sa malo natočiť pokračovanie”: doplnil Brian May.

To Top