Crea Cage prichádzajú s novým singlom Otázka Času

Gelnická kapela Crea Cage prichádza po rokoch s novým singlom, ktorý nesie názov Otázka Času. Ku singlu vznikol aj videoklip, ktorý sa točil v slovenských lesoch. Podľa kapely majú práve lesy obrovský problém.

“Systematické ničenie lesov a prírody je na Slovensku výhodným biznisom pre vyvolených. Ak budeme ako spoločnosť ticho, bude to pokračovať. Preto sme sa aj my ako kapela rozhodli prispieť k postupnému otvoreniu tohto problému. Skladieb o láske je už na Slovensku dosť, preto je čas písať aj o iných, takisto dôležitých témach”, povedal spevák a gitarista kapely Martin Hudák, ktorý je zároveň autorom textu.

Samotné natáčanie klipu mala kapela Crea Cage vo vlastnej réžii. O jeho realizáciu sa postaral Martin Pisko, ktorý hrá v kapele na bicie. V klipe sa ako herec predstavil Jakub Novotný, ktorý doteraz pred kamerou nikdy nestál.

“Aby sme predstavu o videoklipe preniesli z papiera do reality čo najvernejšie, rozhodli sme sa natáčanie realizovať svojpomocne. Prioritou pre nás bolo signalizovať ľuďom pretrvávajúci problém s ochranou prírody.”: dodal Martin Hudák.

To Top