Ed Sheeran sa stal otcom, narodila sa mu dcéra Lyra

Anglický spevák Ed Sheeran len pred pár týždňami prezradil, že sa čoskoro stane otcom. Dnes 1.9.2020 v ranných hodinách na svojom Instagrame oznámil šťastnú novinku. Narodila sa mu dcérka Lyra, ktorú mu porodila jeho manželka Cherry Seaborn.

“Krátka správa odomňa, pretože mám niekoľko osobných noviniek, o ktoré som sa s vami chcel podeliť. Minulý týždeň Cherry porodila našu krásnu a zdravú dcéru, ktorá nesie meno Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Sme do nej úplne zamilovaní. Maminke aj dieťatku sa darí dobre. Veríme, že v súčasnej dobe budete plne rešpektovať naše súkromie. Veľa ľásky a uvidíme sa, keď nastane čas vrátiť sa.”: zverejnil Ed Sheeran na svojom Instagrame.

Spevákovi gratulujú ľudia z celého sveta a jeho príspevok na Instagrame má niekoľko desiatok tisíc komentárov a páči sa viac ako pol miliónu fanúšikov. Speváka momentálne čaká krásne obdobie a zrejme aj koncertná pauza, ktorú prednedávnom avizoval.

“Hrám takmer nepretržite od roku 2017, takže si potrebujem vydýchuť. Budem cestovať, písať a čítať. Budem mimo všetkých sociálnych sietí, kým nebude čas vrátiť sa”: oznámil spevák ešte začiatkom roku 2020.

To Top