Emma Drobná vydáva svoj druhý štúdiový album

Slovenská speváčka Emma Drobná v týchto dňoch vydáva svoj druhý štúdiový album s názvom Better Like This. Album vznikal v priebehu dvoch rokov v spolupráci s osvedčeným tímom, ktorý tvoria Adrian Liška, Peter Graus a Tomáš Zubák.

Všetky skladby okrem jednej sú v anglickom jazyku. Na nahrávanie slovenskej skladby si Emma Drobná pozvala rapera Separa. Z nového albumu cítiť príjemný moderný zvuk, na aký sme u mladej speváčky zvyknutí z jej predošlých nahrávok.

“Lepšie je to takto! Mám pocit, že nový album ma vystihuje omnoho viac ako osobu aj ako speváčku, lebo všetko v mojom súčasnom živote je lepšie, ako kedykoľvek predtým,“ vysvetľuje Emma názov albumu a dodáva: „Aj pieseň s názvom Better Like This, ktorá sa objavuje na albume, patrí medzi moje najobľúbenejšie. A skratka názvu BLT označuje známy sendvič. Prišlo mi to veľmi originálne a vtipné, spojiť to s titulom môjho druhého štúdiového albumu,”: prezradila Emma k novému albumu a vysvetlila, prečo je na obale vyfotená so sendvičom.

Emma Drobná: Better Like This
Nájdete na Martinus.sk

Album už dlhšie avizovala skladba Yeah Baby!, ktorá sa už 11. týždňov drží v prvej dvadsiatke najhranejších skladieb na Slovensku a zároveň je umiestnená na druhej priečke v Airplay TOP 50 SK hitparáde.

Emma bola na Slovensku opakovane vyhlásená za najúspešnejšieho interpreta, čo sa rádií týka. Jej single Smile a Words sa stali najhranejšími piesňami v slovenskom éteri v rokoch 2017 a 2018.

To Top