Festival Hip Hop Žije je kvôli novým opatreniam zrušený

Druhým zahraničným headlinerom „Hip Hop Žije“ bude americký raper a spevák Gunna!

Najväčšia rapová udalosť na Slovensku tento rok nebude. Organizátori festivalu Hip Hop Žije sa z dôvodu sprísňovania opatrení rozhodli festival v Bratislave a na Duchonke zrušiť.

Festival Hip Hop Žije 2020 sa mal konať 21. až 22. augusta na Duchonke a 4. až 5. septembra na bratislavských Zlatých pieskoch. Organizátori sa kvôli novým opatreniam snažili dať dokopy aj nejakú alternatívu, ale nakoniec sa ekonomiku festivalu s novými opatreniami skĺbiť nepodarilo.

Oficiálne vyjadrenie organizátorov festivalu Hip Hop Žije, ktoré sa objavilo na Facebooku festivalu si môžete prečítať nižšie:

Ako ste si mohli všimnúť tak vláda SR začala opäť sprísňovať opatrenia, ktoré sa hlavne vzťahujú na hromadné podujatia. Snažili sme sa dať dokopy alternatívu, aby sme aspoň dva naše festivaly mohli zorganizovať. Stálo nás to veľa námahy a práce, aby sme skĺbili opatrenia s našou ekonomikou. Všetky tieto fakty nás prinútili k rozhodnutiu, ktoré nie je pre nás vôbec jednoduché.

S veľkým smútkom Vám musíme oznamiť, že rušíme Hip Hop Žije Duchonka a aj Hip Hop Žije Bratislava. Nepíše sa nám to ľahko a mrzí nás, že si tento rok spoločne nezakričíme Hip Hop Žijeeee, ale veríme a dúfame, že sa všetci vidíme v roku 2021 v plnej sile a na všetkých našich zastávkach.

Ďakujeme za Vašu tohtoročnú podporu. Máme najlepších fanúšikov. Ďakujeme aj všetkým partnerom, ktorí nás podržali a stáli v tomto tažkom čase pri nás.

Čo s lístkami, ktoré ste si zakúpili?

Lístky zakúpené na HHŽ Duchonka si môžete ponechať a budú Vám platiť na festival v roku 2021.

Lístky zakúpené na HHŽ Bratislava si môžete vymeniť za voucher, ktorý môžete využiť na akúkoľvek zastávku Hip Hop Žije 2021.

Ak sa rozhodnete lístky vrátiť všetky peniaze Vám budú vrátené v plnej výške. Žiadosť o vrátenie lístkov treba napísať na e-mail predajcu vstupeniek: reklamacie@ticketportal.sk. Žiadosť o vrátenie peňazí za lístky je nutné podať do 31.10.2020.

To Top