Festival Topfest tento rok nebude, presúva sa do roku 2021

Jeden z najväčších rockových festivalov na Slovensku sa z dôvodu opatrení kvôli koronavírusu presúva na rok 2021. To isté platí aj pre mladšieho festivalového brata Topfest CZ, na ktorom mal tento rok vystúpiť aj Chris Norman.

Obľúbený festival Topfest sa mal konať 26. a 27. júna 2020 v Areáli Zelená voda v Novom Meste nad Váhom. Organizátori si na 17-ty ročník festivalu pripravili pre návštevníkov skvelé kapely ako SUM 41, Queenie, IMT Smile, HEX, Traktor, Smola a Hrušky a mnohé ďalšie.

V Českej republike sa mal Topfest uskutočniť 6. júna 2020 v Slavkove u Brna a mali vystúpiť Chris Norman, INEKAFE, Žlutý pes, Heľenine oči, Morčata na Útěku a mnohé ďalšie kapely.

“Dlho sme verili, že sa nám festival podarí zorganizovať, ale zasiahla nás krutá realita. S veľkou ľútosťou musíme oznámiť, že tento ročník festivalu Topfest a Topfest CZ sme nútení z dôvodu opatrení kvôli koronavírusu presunúť na rok 2021. Vieme, že ste sa tešili na dni plné hudby. Festival sme pripravovali s nadšením, že vám opäť môžeme priniesť skvelé hudobné zážitky.”: vyjadrili sa organizátori.

Všetky zakúpené vstupenky budú automaticky platné pre ďalší ročník festivalu. “Chceli by sme Vás poprosiť, pokiaľ je to z vašej strany možné, aby ste si lístky nechali na ďalší ročník festivalu. Aj vďaka vašej podpore a solidarite budeme môcť zorganizovať festival aj v roku 2021. Nové termíny oznámime už čoskoro”: dodávajú organizátori Topfestu.

To Top