Na benefičnom koncerte Hudba bez bariér zahrá po prvýkrát aj Tomáš Klus

Benefičný koncert Hudba bez bariér sa uskutoční 20. novembra 2020 v Spišskej Novej Vsi. Hlavnou hviezdou podujatia bude po prvýkrát český spevák Tomáš klus. Okrem neho na koncerte vystúpia aj Martin Harich, kapela Dennyiah, vokálna skupina For You a mnoho ďalších.

8. ročník benefičného koncertu Hudba bez bariér organizuje občianske združenie PARASPORT24 a výťažok z koncertu poputuje tak, ako po minulé roky na správnu vec.

“Je to ôsme pokračovanie, pretože v niektorých rokoch sa nám akciu podarilo urobiť dvakrát v inom meste. Tak je to aj tento rok, už v marci sme to stihli v Liptovskom Mikuláši. Tentokrát si náš projekt Hudba bez bariér objednalo mesto Spišská Nová Ves. Sme za to vďační, lebo je to už po tretíkrát, čo si Hudbu bez bariér niekto objednal so slovami “aj my chceme tento pekný projekt u nás,”: hovorí organizátor podujatia Miroslav Buľovský.

Hudba bez bariér prinesie do športovej haly v Spišskej Novej Vsi vyše 2-hodinový program. Výťažok zo vstupného venuje organizátor na dobročinné účely občianskeho združenia PARASPORT24.

“Začiatky boli ťažké, našli sa aj ľudia, ktorí sa pýtali, že načo sú nám koncerty. No dnes sa ma už nič nepýtajú. Aj tu platí slovíčko vydržať a ísť si za svojim. Začali sme so speváčkou Majkou Čírovou a klaviristom Jožkom Hollým v roku 2015 a odvtedy akcia naberá na pozitívach aj na množstve pomoci. Poslanie akcie je pomáhať ďalej s financiami, ktoré získame. Prvá pomoc ide vždy priamo na podujatí, kde na pódiu darujeme šek, alebo čokoľvek práve treba. Vždy som sníval, že budem robiť aj takéto akcie, a predsa všetko o čom dokážeme snívať môže byť reálne, tak snívajme…”: hovorí na záver organizátor podujatia Miroslav Buľovský.

Produktové novinky

Hľadáte elegantné inteligentné hodinky s dlhou výdržou? Vyskúšajte Niceboy X-fit Watch Pixel

Niceboy X-fit Watch Pixel sú univerzálne inteligentné hodinky pre aktívnych mužov aj ženy. Ponúkajú výdrž až 10 dní a odolné vodotesné telo so stupňom krytia IP68. V hodinkách aj mobilnej Zobraziť viac

Herné slúchadlá Niceboy ORYX X500 Shadow prinášajú prvotriedny zvuk a výrazný dizajn

Pokiaľ od svojich herných slúchadiel chcete okrem prvotriedneho priestorového zvuku aj prvotriedne pohodlie, ORYX X500 Shadow od značky Niceboy vám prinesú oboje. Okrem dizajnu zvýrazneného podsvietením oceníte aj vyhotovenie a Zobraziť viac

Niceboy ORYX K610 Chameleon je klávesnica pre pravých hráčov

Mechanická klávesnica ORYX K610 Chameleon vás prekvapí svojou odolnosťou – má kvalitné spínače, kovovú konštrukciu s opleteným káblom a pozláteným konektorom. A vo vlastnom programe si navyše nastavíte makrá aj Zobraziť viac

To Top
music ZONE