Nela Pocisková zverejnila novú emotívnu skladbu

Nela Pocisková sa po materskej dovolenke pomaly ale isto vracia na hudobnú scénu. Prezradila, že s novým tímom pracuje na nových skladbách a spoločne budujú kompletne nový repertoár. Speváčka má v pláne tvoriť skladby na nový album. Každú novinku by chcela odprezentovať aj na živo.

“Vzniklo to celé veľmi nenútene. Ja som vždy chcela robiť vlastnú tvorbu, teda skladby, ktoré niekto napíše priamo pre mňa, jednoducho po sebe niečo zanechať. Ůplne náhodou som raz stretla Sama Hošeka, ktorý ma spojil s producentom Andrejom Hruškom. Andrej už ako keby na to čakal a naša nová spolupráca sa zrazu rýchlo rozbehla. Som im veľmi vďačná, že ma takto pozitívne nakopli.”: povedala o začiatkoch svojho návratu Nela Pocisková.

Prvá skladba, ktorá vznikla v spolupráci s novým tímom je singel s názvom Bez teba. Silnú, emotívnu a nezvyčajnú skladbu napísala a otextovala speváčka Zuzana Mikulcová.

“Keď som ju prvýkrát počula, hneď som vedela, ako chcem aby to vyzeralo. Jednoduchý aranž, len s klavírom a sláčikmi. A rozhodla som sa, že to nahráme celé naraz a naživo, bez akýchkoľvek úprav. Tak vznikla naša prvá spoločná pesnička a myslím si, že práve živá nahrávka dokonale podporila jej silnú emóciu.”: povedala o vzniku novinky speváčka.

To Top