Niekto na Facebooku zrušil udalosť festivalu Lodenica 2020, ten sa však uskutoční

Slovenské festivaly zažívajú v posledných mesiacoch kvôli obmedzeniam veľmi zlé obdobie. Niektoré boli zrušené, niektoré sa uskutočnili pre obmedzený počet divákov a niektoré sa aj napriek nepriaznivej situácií organizátori snažia zachrániť a dopriať fanúšikom hudobný zážitok.

Inak to nebude ani pri festivale Lodenica, ktorý sa uskutoční už 27. až 29. augusta 2020 v Piešťanoch. Organizátori však pár dní pred začiatkom zistili, že im niekto vymazal udalosť na Facebooku. V udalosti bolo potvrdených vyše 3 tisíc ľudí a pre festival to bol dôležitý komunikačný kanál, o ktorý náhle prišli.

„Nikto si to nevie vysvetliť. Ešte nikdy sa nám nestalo, aby len tak zmizla udalosť na Facebooku. Pre všetkým fanúšikov však máme dobrú správu. Festival sa uskutoční v pôvodnom termíne a vystúpia kapely ako IMT Smile, Olympic, Bukasový Masív, Vidiek a mnoho ďalších.“: vyjadril sa organizátor.

Ak máte radi slovenskú a českú muziku, určite si festival Lodenica nenechajte ujsť a príďte sa symbolický rozlúčiť s letom. Čaká na vás bohatý hudobný program a sprievodné atrakcie pre celú rodinu.

Vstupenky na festival Lodenica 2020 nájdete na Ticketportal.sk

To Top