Nitrianska speváčka Brigita zverejnila vianočnú skladbu Čarovný svet

Speváčka Brigita pochádza z Nitry a ako jediná slovenská speváčka sa prezentovala na new yorskej Velvet Revolution Party v slávnom klube Pink Elephant v roku 2007. Jej hlas sa objavil aj v niektorých skladbách kapely Desmod na albume Je mi fajn a speváčka v minulosti zaujala porotu mnohých autorských súťaží ako Talent 2000, Coca-Cola Popstar, Košický Zlatý Poklad, Eurovízia 2009 a ďalších.

“Pieseň Čarovný svet vznikla na podklade inej piesne, ktorú som napísala po mojej prvej návšteve New Yorku v roku 2003. Pôvodný text bol práve o tomto meste a bol v angličtine. Vianočná verzia mala premiéru v mojom rodnom meste Nitra vo vianočnom mestečku na podujatí Slovensko spieva koledy.”: prezradila ku vianočnej skladbe Brigita.

“Odvtedy ubehli dva roky. Na tom však nezáleží, pretože vianočné piesne nestarnú a každým rokom ožívajú a prebúdzajú nás dobro a vieru. Čarovný svet je o láske, priateľstve a hrejivom objatí, ktoré mnohým v tejto dobe tak veľmi chýba.”: hovorí ďalej nitrianska speváčka.

“Prajem všetkých čitateľom Music Zone, aby sa im počas sviatočných večerov premenili želania v zázraky.”: dodala na záver Brigita.

To Top