Nový album AC/DC by mal vyjsť už čoskoro!

Myslí si to spravodajca Eddie McGuire, ktorý tvrdí, že nový album AC/DC by mal vyjsť už v priebehu pár týždňov spolu s informáciou plánovanom austrálskom turné!

McGuire hovorí, že o novom albume AC/DC sa špekuluje už dlho, ale z jeho zdrojov má potvrdené, že AC/DC vydajú nový album vo februári alebo v marci tohto roku a dokonca vyrazia v októbri na turné po Austrálii.

Kapela AC/DC zatiaľ k novému albumu nepovedala vôbec nič. Tak isto nepovedala nič o ich plánoch do budúcnosti ani o plánovanom turné. Ešte v roku 2019 však bývalý frontman Twisted Sister Dee Snider taktiež tvrdil, že nový album AC/DC je už na ceste.

Správy o novom albume AC/DC sa začali objavovať už v auguste 2018 kedy sa Johnson a Rudd objavili pred štúdiom vo Vancouveri, kde kapela v minulosti nahrala niekoľko albumov.

V apríli 2019 zase americký rozhlasový hosť Eddie Trunk povedal: “Mám zdroje, ktoré mi povedali, že sa AC/DC spolu s Brianom znova chystajú na turné.” Nezostáva nám teda nič iné, len si počkať. Nový album AC/DC by tu mal byť už čoskoro!

To Top