Pandemický koncert Horkýže Slíže v Košiciach má nový termín

Horkýže Slíže mali v pláne prísť do Košíc pôvodne 20.11.2020. Všetko však prekazila druhá vlna pandémie koronavírusu, s ktorou prišli aj výrazné opatrenia. Organizátori tak museli koncert presunúť na nový termín.

Nitrianska legenda Horkýže Slíže by sa mala po novom v košickej MultiHALE predstaviť až 9. apríla 2021. Kapacita koncertu naďalej zostáva limitovaná na 1000 miest.

Podľa slov organizátorov zostávajú všetky zakúpené vstupenky v platnosti. Ak by niekomu nový termín nevyhovoval, môže požiadať o vrátenie vstupného. Ako získať späť svoje peniaze za zrušené koncerty kvôli koronavírusu?

„Je nám veľmi ľúto, že kvôli situácii s pandémiou COVID-19 a opatreniam vlády SR musíme koncert presunúť, ale žiaľ nedá sa inak. Za týchto podmienok nie sme schopný zorganizovať takúto veľkú akciu a tak sme sa rozhodli radšej koncert preložiť a dúfať, že v apríli už budeme môcť koncert odohrať bez akýchkoľvek obmedzení a odpáliť našu mega show na akú ste v Košiciach zvyknutí.“: dodali organizátori a kapela Horkýže Slíže.

Vstupenky nájdete na Ticketportal.sk

To Top