Paul Stanley tvrdí, že KISS môže bez problémov pokračovať bez neho a Geneho Simmonsa

Gitarista kapely KISS Paul Stanley povedal, že je presvedčený, že kapela môže pokračovať bez akýchkoľvek pôvodných členov. Pred viac ako rokom odštartovali legendárni rockeri svoje druhé rozlúčkové turné s názvom End Of The Road, ktoré sa má skončiť v júli 2021.

V súčasnej zostave kapely sú zakladajúci členovia kapely KISS Paul Stanley a Gene Simmons. Ďalšími členmi sú Tomy Thayer a Eric Singer, ktorí sú náhradníkmi za pôvodných členov.

Stanley sa ku kapele vyjadril: “Boli časy, keď ľudia povedali, že KISS musia hrať v pôvodnej zostave. Títo ľudia sa pomýlili o 50% kapely.” Už v roku 2005 manažér KISS Doc McGhee povedal, že kapela sa pohrávala s myšlienkou náboru celej novej skupiny. McGee povedal: “KISS je skôr ako Doritos alebo Pepsi, pokiaľ ide o obchodné meno. Sú to viac postavy ako jednotlivec. Myslím si, že noví členovia majú legitímnu šancu niesť túto franšízu.”

Pôvodný člen KISS Ace Frehley má na to však iný názor. V roku 2016 uviedol, že myšlienka, že KISS môže pokračovať bez pôvodných členov je to “najsmiešnejšie” vyhlásenie aké kedy počul. “Myslím si, že jediným dôvodom týchto vyhlásení je fak, že majú v kapele ďalších dvoch chlapov, ktorí nie sú pôvodnými členmi”: doplnil Frehley.

To Top