Pesničkár Peter Juhás skočil kvôli videoklipu z lietadla

Slovenský pesničkár Peter Juhás, ktorý sa do povedomia dostal vďaka účinkovaniu v súťaži Hlas Česko slovenska vydáva svoj druhý singel. Nová skladba by sa mala objaviť aj na jeho pripravovanom albume.

Skladba Mávam vznikla počas jedného krásneho slnečného dňa, keď som hral turné pre jednu pivnú spoločnosť v Čechách a mne napadlo, že by som mal v repertoári rád niečo živé, plné energie a s takým tým živelným driveom, ktorý v sebe mám odjakživa.”: hovorí spevák Peter Juhás.

Produkčne skladbu zastrešili hudobníci Tom Lobb a Oliver Fillner z bratislavského štúdia Lavagance, s ktorými Peter spolupracoval už pri svojej debutovej skladbe s názvom Ty ani nevieš.

“Keďže som chcel touto skladbou vyjadriť dôveru v samého seba, a že je všetko presne tak ako má byť, chcel som spraviť niečo, z čoho som mal naozaj veľký strach. Pred pár rokmi som sa zaprisahal, že môžem vyskúšať všetko, ale určite nikdy nebudem skákať z lietadla. Tak som sa teda hecol a skočil som si z lietadla.”: dodáva na záver mladý pesničkár.

To Top