Raper Suvereno sa v novej skladbe spojil s Tomášom Klusom

Slovenský raper Suvereno nahral spolu s českým spevákom Tomášom Klusom pohodovú a pozitívnu skladbu s názvom Samé dobré veci. K novinke zverejnili umelci aj príjemný videoklip, v ktorom obaja ukázali svoje rodiny.

“S Tomášom Klusom sa poznáme roky a stretávame sa na spoločných akciách. Obidvaja máme podobné vnímanie života ako aj rodinnú konšteláciu, každý máme tri deti, a preto u mňa vznikla myšlienka spraviť spoločný song o veciach, ktoré nás spájajú. Ten nápad vznikol už skôr a v ostatných dňoch nadišiel ideálny čas, aby sme to zrealizovali. Všetko išlo hladko a verím, že tú  pohodu je cítiť aj zo samotného songu a klipu”: prezradil Suvereno.

“Svet je plný rozdielov, ktorými sa nechávame rozdeľovať. Hudba však spája inakosti a je schopná posvietiť do hĺbky, k podstate vecí, ktorá je nám spoločná, či už počúvame rap alebo folk. My so Suvem sme túto hĺbku našli v rodine a prostredníctvom rodiny nám došlo, že sa šťastie nehľadá, ale uvedomuje. A to je to poznanie – manifest, nech sa nám všetkým stávajú Samé dobré veci”: doplnil s úsmevom Tomáš Klus.

To Top