/www/m/u/u103571/public_html/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 12
">
Warning: Undefined array key 0 in /www/m/u/u103571/public_html/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 12

Warning: Attempt to read property "cat_name" on null in /www/m/u/u103571/public_html/wp-content/themes/flex-mag/single.php on line 12

Skupina Maduar chystá na koniec leta veľkolepý megakoncert

Rimavská sobota zažije na konci leta veľkolepý megakoncert, na ktorom sa predstaví skupina Maduar aj v zostave z roku 1995. Celý koncert bude vysielaný aj online a Maduar sľubuje nezabudnuteľný hudobný zážitok.

Skupina Maduar musela kvôli koronavírusu presunúť svoje turné na rok 2021, ale fanúšikov potešia aspoň jedným apen air koncertom, ktorý sa bude konať 5. septembra 2020 na amfiteátri v Rimavskej Sobote. Pôjde o jediný koncert v Československu v roku 2020 a členovia Maduaru hovoria, že bude stáť za to.

 “Ide o najväčší koncert v našej histórii a po všetkých stránkach bude mega. Či už z pohľadu scény, ktorá bude ešte väčšia ako minulý rok a doplnená o tretiu veľkoplošnú LED stenu, ako aj z pohľadu programu, ktorý bude trvať 2 hodiny počas ktorých zaznie až 25 našich skladieb a na pódiu sa okrem nás predstaví ďalších 40 učinkujúcich.”: vyjadril sa Juraj Matyinko z Maduaru.

“Okrem Ivanny Bagovej, víťazky Hlasu Česko Slovenska, s ktorou dlhodobo spolupracujeme, sme na tento koncert pozvali aj našich dvoch ex-členov z roku 1995, Annu-Katarínu Schatzl a Laca Duloviča, s ktorými si pripomenieme skladby z nášho 2. albumu, ďalej Katku Dvořákovú, ktorá bola dlhé roky našou dvornou štúdiovou vokalistkou a tiež dáme priestor viacerým šikovným osobnostiam z nášho regiónu.”: doplnil jeho brat a kolega Ladislav Matyinko.

S ohľadom na aktuálnu situáciu spojenú s COVID-19 a s tým súvisiace obmedzenia je pre fanúšikov kapely pripravený aj live stream, na ktorý si cez Predpredaj.sk môžu kúpiť online vstupenky. Vďaka tomu si budú môcť celý koncert vychutnať na svojich mobiloch, tabletoch či telkách nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj kdekoľvek vo svete.

To Top