Slížovica zverejnila prvú zahraničnú kapelu 9. ročníka

Horkýže Slíže aj tento rok prinášajú do Nitry svoj vlastný festival, na ktorom oslávia spolu so svojimi fanúšikmi 28. narodeniny!

Slížovica nespája iba slovenských a zahraničných hudobných umelcov, ale spája najmä priateľov kapely Horkýže Slíže. Ani tento rok nebude chýbať kuchárska show s Marcelom Ihnačákom, či zahraničný hosť!

Na 9. ročníku festivalu Slížovica vystúpi anglická kapela Enter Shikari, ktorá vznikla v roku 2003 v St Albans v grófstve Hertfordshire.

Ich debutový album Take to the Skies bol vydaný dňa 19. marca 2007 a dosiahol 4. miesto v rebríčku UK Albums Chart. Ich druhý album Common Dreads, ktorý bol vydaný dňa 15. júna 2009 a dosiahol 16. miesto v rebríčku UK Albums Chart. Tretí štúdiový album skupiny A Flash Flood of Colour bol vydaný dňa 17. januára 2012 a štvrtý album The Mindsweep bol vydaný 19. januára 2015.

Zatiaľ potvrdené kapely 9. ročníka festivalu Slížovica sú: Horkýže Slíže, Enter Shikari, Alkehol, Polemic, From Our Hands, Lapášanka, Pipes and Pints, Zoči voči a ďalší.

To Top