Speváčka Vebi v novom singli odkazuje, že Nemá záujem

Veronika Nízlová alias Vebi po svojom debutovom singli s názvom Zakázaná príchádza s novou skladbou Nemám záujem. Skladba vznikla ešte koncom roka 2019 a videoklip sa nakrúcal začiatkom júna 2020. Vo videoklipe okrem Veroniky účinkujú aj tanečníčky z tanečnej skupiny Ladylicious.

“Skladba ‘Nemám záujem’ je o každej žene, ktorá sa neustále vracia do nefunkčného vzťahu. Je v nás, ženách, veľký kus romantiky a častokrát uveríme, že to s nami druhá strana myslí dobre a tentokrát to bude iné. Žena by mala mať silu bojovať o svoje šťastie a dávať ho na prvé miesto. Nemali by sme sa meniť podľa toho, ako si to praje niekto iný a prispôsobovať sa viac, ako je nám to príjemné”: prezradila Vebi.

Skladba môže naznačovať Vebinin postoj k odlúčeniu od manžela, ktoré nastalo pred niekoľkými týždňami. “Určite by som nechcela túto skladbu spájať s rozchodom s manželom. V prípravnej fáze ju počul a vie o nej,”: vysvetlila speváčka a dodala: “Nemám záujem vychádza z pocitov, ktoré si zdieľame s kamarátkami, keď rozoberáme vzťahy a niekedy je pre nás ženy naozaj ťažké vysvetliť mužom, že v tomto smere vieme byť rozhodné a neprospieva to žiadnemu z páru.”

To Top