V novom Star Wars seriáli Kenobi by sa mal objaviť aj Hayden Christensen

Posledné informácie zo sveta Hviezdnych vojen naznačujú, že by sa do nového seriálu Kenobi mal vrátiť herec Hayden Christensen, ktorý v predošlých filmoch stvárnil Anakina Skywalkera/Dartha Vadera.

Hayden Christensen by sa mal objaviť v pripravovanom seriáli o Obi-Wan Kenobim. Fanúšikovia si myslia, že táto novinka bude oficiálne oznámená na Star Wars Celebration, ktorá bola v roku 2020 kvôli koronavírusu zrušená.

V Star Wars kruhoch sa šepkalo, že sa mal Hayden Christensen objaviť už vo filme Star Wars The Rise of Skywalker, ale nakoniec sme tam mohli počuť len jeho hlas.

Existuje však niekoľko teórií o tom, ako by sa mohol Anakin/Vader vrátiť v pripravovanom seriáli. V časovej osi príbehu by sa s najväčšou pravdepodobnosťou mal objaviť už ako Darth Vader. Je dosť možné, že sa objaví ešte ako Anakin Skywalker v spomienkach Obi-Wana Kenobiho.

Ďalšia fanúšikovská teória zase hovorí o tom, že by mohli medzi sebou komunikovať pomocou sily, keďže z filmov vieme, že sa počas pobytu Kenobiho na Tatooine pravdepobne zoči-voči nestretli.

Vzťah Anakina a Obi-Wana je dôležitou súčasťou Hviezdnych vojen. Bol základom pre dva z troch filmov a je tak isto dôležitou súčasťou filmu a seriálu The Clone Wars. Seriál Kenobi sa ešte nezačal nakrúcať ale premiéra sa očakáva na Disney+ v roku 2022.

To Top