Novinky zo sveta hudby
žiadne hodnotenie

Niall Horan predstavuje svoj debutový album Flicker!

Írsky spevák Niall Horan, ktorý sa preslávil ako člen mimoriadne populárnej kapely One Direction, počas minulého roka odštartoval sólovú kariéru a zabodoval hneď s dvomi singlami.  Za svoj singlový debut This Town získal vo svete niekoľko platinových ocenení a ešte lepšie sa darilo jeho tohtoročnému hitu Slow Hands.

Ten zaznamenal dovedna viac ako 820 miliónov kombinovaných streamov, stal sa jednotkou v 44 krajinách, na YouTube jeho lyric video prekročilo hranicu 90 miliónov zhliadnutí a podľa mnohých ide o  jeden z najlepších popových songov tohto roku.  Výborne sa darí aj aktuálnemu singlu Too Much To Ask, ktorý predstavil Niall v septembri. Zároveň s ním ohlásil aj vydanie debutového album Flicker, ktorý vychádza už dnes!

Album Flicker okrem už spomínaných úspešných singlov prináša ďalších sedem vydarených songov, pričom deluxe verzia albumu je ešte o tri bonusové piesne bohatšia. Producentsky novinku zastrešil , okrem iných zvučných mien, aj uznávaný Greg Kurstin, ktorý stojí za hitmi Adele, Sie, Ellie Goulding, Becka,  Pink a mnohých ďalších. Sám Niall k albumu nadšene dodal: „ Som na tento album extrémne hrdý. Nahrávať ho bola taká zábava! Všetky tie dlhé dni plné písania piesní, týždne nahrávania s kapelou v štúdiu, neustále zdokonaľovanie zvuku bicích a gitár – zdá sa, že to všetko malo zmysel.“

Fanúšikovia si nový album Flicker budú môcť čoskoro vychutnať aj naživo, nakoľko Niall sa v roku 2018 chystá na veľké svetové turné v rámci ktorého nevynechá Ameriku, Kanadu, Austráliu, Nový Zéland a zavíta aj na starý kontinent.

Pridať komentár

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top