Viac...

Niceboy predstavil Smart náramok X-fit GPS

Značka elektroniky Niceboy uviedla na trh v tomto roku už druhú novinku v oblasti takzvaných Smart náramkov. Ide o nový vodotesný náramok X-fit GPS. Jeho hlavnou prednosťou je zabudovaný GPS tracker s vlastnou pamäťou až na 7 dní. Ďalej disponuje funkciami merania trasy, rýchlosti, spálených kalórií, priame meranie srdcového tepu a ďalších športových údajov.

Zabudovaný GPS modul

Hlavnou výhodou náramku je, že monitoruje vaše športové výkony bez toho aby ste so sebou počas aktivity museli nosiť mobilný telefón a využívať jeho GPS. Vďaka zabudovanému GPS modulu náramok zachytáva všetky dáta o trase, vzdialenosti, rýchlosti či prevýšení, ktoré je možné následne analyzovať v aplikácii (v českom jazyku). Informácie o aktivitách je súčasne možné vkladať do internej pamäti až po dobu 7 dní. Praktické je aj zobrazenie trasy na Google Maps priamo v aplikácii.

Monitoring športovej činnosti

Náramok umožňuje výber celkovo z 22 športov. Od bežných, ako sú beh, cyklistika, fotbal, tenis i lyžovanie až po napríklad jógu, spinning, švihadlo, plank či celú radu ďalších. Náramok teda zaznamenáva nielen aktivitu akú takú, ale taktiež jej konkrétny typ, aby sa napríklad spálené kalórie vypočítali podľa konkrétneho športu. Na jedno nabitie potom vydrží až 10 dní. V prípade zapnutého GPS vydrží približne 5 hodín.

Ďalšie funkcie 

Niceboy X-fit GPS je plne vodotesný a prachuvzdorný (IP67) a disponuje farebným OLED displejom 0,96“. Okrem monitoringu dennej aktivity (kalórie, kroky, vzdialenosť, tep a ďalšie) taktiež vykonáva priame meranie srdcového tepu. Samozrejmosťou sú upozornenia na telefónne hovory, SMS a správy z ďalších aplikácii (s vibráciami), ale potešia aj informácie o aktuálnom počasí. Využiť môžete aj ďalšie funkcie ako je monitoring spánku, výzva k aktivite pri dlhšej nečinnosti,  vyhľadania telefónu či ovládania hudby alebo fotoaparátu.

Niceboy X-fit GPS si zaobstaráte u všetkých veľkých predajcov za 1.790 Kč.

Viac informácií nájdete na www.niceboy.cz

To Top