Hľadáte niečo konkrétne?

Správy

Niceboy RAZE 3 Guru Vás prekvapí kvalitným zvukom a výdržou batérie

Obľúbená značka Niceboy prednedávnom predstavila nový bezdrôtový reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru, ktorý je vhodný do interiéru aj exteriéru. Reproduktor je síce menších rozmerov, ale v malom tele skrýva obrovské prednosti, medzi ktoré patrí aj výkon 24 W, 360° zvuk, 10 hodinová výdrž batérie a unikátny Magic Button, ktorý hudbe dodá hutný, basový zvuk.

Reproduktor Niceboy RAZE Guru 3 je navrhnutý tak, aby zvuk vychádzal doslova všetkými smermi. Vďaka funkcií 360° zvuku ho môžete použiť na prehrávanie hudby vo väčšej miestnosti, ale aj na záhrade alebo pláži. S reproduktorom dokonca vybavíte telefonát, alebo dobijete svoj smartfón. Veľkou výhodou je aj odolnosť proti prachu a vode so stupňom krytia IP67.

Na prednej strane reproduktoru sa nachádzajú štyri funkčné tlačidlá. Prvým tlačidlom sa reproduktor zapne a vypne. Tlačidlá plus a mínus majú dve funkcie. Jednou z nich je hlasitosť a druhou prepínanie skladieb. Podržaním tlačidla zvýšite alebo znížite hlasitosť a stlačením tlačidla prepnete skladbu. Tlačidlom play sa zastaví alebo opäť spustí skladba.

Reklama
Vypočujte si nový album Úzkej Krajiny v dnešnom live streame

Na zadnej strane sa nachádza gumová krytka, pod ktorou nájdete konektor USB-C, AUX konektor pre pripojenie káblu a dokonca plnohodnotné USB, do ktorého môžete vložiť USB kľúč s nahratými skladbami, alebo si pomocou káblu dobiť svoj mobilný telefón. Reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru prehráva formáty MP3, Flac a WMA.

K reproduktoru sa samozrejme viete pripojiť aj pomocou Bluetooth. Vtedy na ňom viete prehrať čokoľvek, čo podporuje vaše pripojené zariadenia. Či už to bude notebook, mobilný telefón alebo iné zariadenie, o stabilný prenos zvuku sa postará Bluetooth verzia 5.0 s dosahom až 10 metrov.

Na reproduktore Niceboy RAZE 3 Guru sa však nachádza ešte jedno tlačidlo. Nájdete ho na vrchnej strane a po jeho stlačení Vám technológia MaxxBass poskytne extra basy, ktoré využijete najmä pri počúvaní tanečnej hudby.

Reklama
Nový album kapely IMT Smile vychádza aj na LP ako red clear vinyl

Pokiaľ patríte k milovníkom hudby a nemôžete bez nej vydržať, reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru je určite pre Vás ideálnym riešením. Okrem 10 hodinovej výdrže batérie budete mať k dispozícií kryštálový zvuk a hudbu môžete počúvať takmer kdekoľvek.

Niceboy RAZE 3 Guru sa nestratí ani pri párty na záhrade, v byte, pri počúvaní hudby v kancelárií alebo na pláži s kamarátmi. Reproduktor sa nabije za 100% batérie za približne 3 hodiny. Rozmery reproduktoru sú 11 x 9 x 9 cm a jeho váha je 680 gramov. Zariadenie sa tak zmestí do každej tašky, kabelky alebo ruksaku a môžete si ho vziať kamkoľvek.

Kľúčové vlastnosti reproduktoru Niceboy RAZE 3 Guru:

 • Bluetooth 5.0
 • Silný výkon 24 W
 • Telo odolné proti vode a prachu (stupeň krytia IP67)
 • Čistý, hutný zvuk s technológiou MaxxBass
 • Magic Button – extra basový režim
 • Dizajn pre 360° zvuk
 • Výdrž batérie až 10 hodín
 • Prehrávanie z ďalších médií cez USB či AUX
 • Funkcia powerbanky
 • Nabíjanie cez USB-C
 • Hands-free telefónne hovory
Igor Holka vymenil kapelu za sólo dráhu a prichádza s prvým singlom

Reproduktor Niceboy Raze 3 Guru hodnotíme ako veľmi podarený bezdrôtový reproduktor, ktorý má naozaj kvalitný zvuk. Dovolíme si tvrdiť, že v tejto cenovej kategórií sa jedná o jeden z najlepších reproduktorov na trhu.

Reklama
Reklama
Reklama www.martinus.sk

Prečítajte si tiež:

Zaujímavosti

Prenosný reproduktor RAZE 4 Origin od značky Niceboy vám bude robiť spoločnosť doma aj vonku – je odolný proti vode aj prachu a na...

Zaujímavosti

Značka Niceboy vstupuje na začiatku roku 2021 do segmentu audio techniky s vlastným radom mikrofónov. Na prelome roku predstavila najskôr dva modely konferenčných mikrofónov...

Správy

Značku Marshall určite netreba nikomu predstavovať. Velikán vo výrobe gitarových zosilovačov, ktoré používajú najväčšie hudobné legendy sveta sa rozhodol priniesť svoj zvuk aj do...

Správy

Obľúbená značka Niceboy pred pár dňami predstavila bezdrôtový reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru, ktorý je vhodný do interiéru aj exteriéru. V malom tele reproduktoru...