Viac...

Niceboy RAZE 3 Guru Vás prekvapí kvalitným zvukom a výdržou batérie

Obľúbená značka Niceboy prednedávnom predstavila nový bezdrôtový reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru, ktorý je vhodný do interiéru aj exteriéru. Reproduktor je síce menších rozmerov, ale v malom tele skrýva obrovské prednosti, medzi ktoré patrí aj výkon 24 W, 360° zvuk, 10 hodinová výdrž batérie a unikátny Magic Button, ktorý hudbe dodá hutný, basový zvuk.

Reproduktor Niceboy RAZE Guru 3 je navrhnutý tak, aby zvuk vychádzal doslova všetkými smermi. Vďaka funkcií 360° zvuku ho môžete použiť na prehrávanie hudby vo väčšej miestnosti, ale aj na záhrade alebo pláži. S reproduktorom dokonca vybavíte telefonát, alebo dobijete svoj smartfón. Veľkou výhodou je aj odolnosť proti prachu a vode so stupňom krytia IP67.

Na prednej strane reproduktoru sa nachádzajú štyri funkčné tlačidlá. Prvým tlačidlom sa reproduktor zapne a vypne. Tlačidlá plus a mínus majú dve funkcie. Jednou z nich je hlasitosť a druhou prepínanie skladieb. Podržaním tlačidla zvýšite alebo znížite hlasitosť a stlačením tlačidla prepnete skladbu. Tlačidlom play sa zastaví alebo opäť spustí skladba.

Na zadnej strane sa nachádza gumová krytka, pod ktorou nájdete konektor USB-C, AUX konektor pre pripojenie káblu a dokonca plnohodnotné USB, do ktorého môžete vložiť USB kľúč s nahratými skladbami, alebo si pomocou káblu dobiť svoj mobilný telefón. Reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru prehráva formáty MP3, Flac a WMA.

K reproduktoru sa samozrejme viete pripojiť aj pomocou Bluetooth. Vtedy na ňom viete prehrať čokoľvek, čo podporuje vaše pripojené zariadenia. Či už to bude notebook, mobilný telefón alebo iné zariadenie, o stabilný prenos zvuku sa postará Bluetooth verzia 5.0 s dosahom až 10 metrov.

Na reproduktore Niceboy RAZE 3 Guru sa však nachádza ešte jedno tlačidlo. Nájdete ho na vrchnej strane a po jeho stlačení Vám technológia MaxxBass poskytne extra basy, ktoré využijete najmä pri počúvaní tanečnej hudby.

Pokiaľ patríte k milovníkom hudby a nemôžete bez nej vydržať, reproduktor Niceboy RAZE 3 Guru je určite pre Vás ideálnym riešením. Okrem 10 hodinovej výdrže batérie budete mať k dispozícií kryštálový zvuk a hudbu môžete počúvať takmer kdekoľvek.

Niceboy RAZE 3 Guru sa nestratí ani pri párty na záhrade, v byte, pri počúvaní hudby v kancelárií alebo na pláži s kamarátmi. Reproduktor sa nabije za 100% batérie za približne 3 hodiny. Rozmery reproduktoru sú 11 x 9 x 9 cm a jeho váha je 680 gramov. Zariadenie sa tak zmestí do každej tašky, kabelky alebo ruksaku a môžete si ho vziať kamkoľvek.

Kľúčové vlastnosti reproduktoru Niceboy RAZE 3 Guru:

 • Bluetooth 5.0
 • Silný výkon 24 W
 • Telo odolné proti vode a prachu (stupeň krytia IP67)
 • Čistý, hutný zvuk s technológiou MaxxBass
 • Magic Button – extra basový režim
 • Dizajn pre 360° zvuk
 • Výdrž batérie až 10 hodín
 • Prehrávanie z ďalších médií cez USB či AUX
 • Funkcia powerbanky
 • Nabíjanie cez USB-C
 • Hands-free telefónne hovory

Reproduktor Niceboy Raze 3 Guru hodnotíme ako veľmi podarený bezdrôtový reproduktor, ktorý má naozaj kvalitný zvuk. Dovolíme si tvrdiť, že v tejto cenovej kategórií sa jedná o jeden z najlepších reproduktorov na trhu.

To Top