Viac...

Nicki Minaj oznámila koniec kariéry, môže za to európske turné?

Nicki Minaj je americká raperka, speváčka a skladateľka. Verejne sa stala známou po vydaní svojich troch mixov v roku 2007 – 2009. Od roku 2009 má podpísanú zmluvu s vydavateľstvom Young Money Entertainment.

Známa raperka mala vo februári vystúpiť aj na Slovensku, čo sa skoro podarilo. Dlho očakávaný bratislavský koncert kráľovnej rapu Nicki Minaj a Juice WRLD sa z dôvodu neskorého príchodu kamiónov s technikou posúval a fanúšikovia netrpezlivo čakali. Kompletná technika a crew prišla z Mníchova s viac ako 5 hodinovým meškaním.

Organizátori ubezpečovali fanúšikov, že sa koncert konať bude. Najskôr im to potvrdil aj manažment samotnej Nicki Minaj. Okolo polnoci však americká hviezda Nicki Minaj vystúpila na pódium a všetkým prítomným sa ospravedlnila za zrušenie koncertu.

Podobný scenár sa udial aj na niekoľkých ďalších zastávkach európskeho turné. Nicki Minaj po neúspechu turné pocítila aj neúspech albumu Queen, ktorý jej nepriniesol žiadnu prestížnu cenu či významné nominácie. Nakoniec kvôli nezáujmu neodohrala ani turné v Amerike. Podľa informácií dokonca ukončila dlhoročnú spoluprácu s celým manažmentom.

Nicki Minaj to už zrejme prestalo baviť a tak sa pred pár dňami rozhodla zverejniť na Twitteri správu, ktorá hovorí, že chce svoju kariéru ukončiť.

I’ve decided to retire & have my family. I know you guys are happy now. To my fans, keep reppin me, do it til da death of me, ❌ in the box- cuz ain’t nobody checkin me. ✅ Love you for LIFE ♥— Mrs. Petty (@NICKIMINAJ) September 5, 2019

Myslíte si, že to speváčka Nicki Minaj myslí vážne, alebo ide len o premyslený marketingový ťah?

Nickine prvé dva štúdiové albumy Pink Friday (2010) a Pink Friday: Roman Reloaded (2012), dosiahli číslo jeden v americkom rebríčku Billboard 200. Single „Super Bass“ a „Starship“ mali taktiež veľký úspech. V roku 2010 sa stala prvou umelkyňou, ktorá mala súčasne sedem singlov v rebríčku Billboard Hot 100.

Singel Anaconda z jej tretieho štúdiového albumu The Pinkprint (2014) dosiahol druhú priečku v rebríčku Hot 100 a stal sa tak jej najvyššie umiestneným singlom. V roku 2012 debutovala v animovanom filme Doba ľadová 4: Zem v pohybe (Ice Age: Continental Drift) a neskôr vo filmoch Jedna za všetky (The Other Woman) a Barbershop: The Next Cut. V roku 2013 bola porotkyňou v dvanástej sérii speváckej šou American Idol.

To Top